tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyniki Mistrzostw Strefy Polski Centralnej i Poudniowej w Motocrossie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyniki Mistrzostw Strefy Polski Centralnej i Poudniowej w Motocrossie

Autor: Dominika Jochymska 2020.08.10, 13:13 Drukuj

Szczęśliwie, wbrew wcześniejszym sygnałom, w minioną niedzielę pojechała nie tylko Strefa Centralna, ale także Południowa. Tor w Przybyszowach gościł obie z nich.

Początkowo wszystko wskazywało, że w tym sezonie Strefa Południowa może nie wystartować. Szczęśliwie, stało sie inaczej. Runda w Przybyszowach była pierwszą z trzech zaplanowanych na sezon 2020. Druga odbędzie się 27.09 na torze w Kowali, a trzecia 11.10 na torze Dębska Wola.

NAS Analytics TAG

W klasie MX Kobiet wystartowały trzy zawodniczki, a najszybsza w obu wyścigach była Marta Frączek i to ona wyjechała z zawodów z kompletem punktów. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Rusin, a trzecie Kamila Sadowska.

W klasie najmniejszych motocykli, MX65, pierwsze miejsce zajął Michał Psiuk z KM Cross Lublin. Za nim uplasował się Tymon Kotala z AMK Grodków. Trzecie miejsce zajął Jakub Gera z OTS Motoklubu Oborniki. W klasie o nieco większej pojemności, MX85 najlepiej pojechał Bartosz Jaworski i to on zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Mikołaj Stasiak, a trzecie Szymon Chludziński.

W klasie MX Junior nie do pokonania był Arkadiusz Pryk. Na drugim miejscu uplasował się Jakub Śniady, a na trzecim Jan Kotowicz.

W klasie MX Open wygrał Gabriel Chętnicki, uzyskując wynik 1-1. Walka o drugie miejsce toczyła się natomiast pomiędzy Maćkiem Więckowskim i Kubą Barczewskim. W pierwszym wyścigu Maciek dojechał na metę jako drugi, natomiast w drugim, to Kuba był szybszy. W klasyfikacji zawodów to Barczewski zajął drugie miejsce, a Więckowski trzecie.

W klasie MX Masters dwukrotnie metę jako pierwszy przejeżdżał Paweł Wizgier i właśnie z takim rezultatem zakończył zawody. Jeśli chodzi o walkę o drugie miejsce, sytuacja wyglądała podobnie, jak w klasie Open. Arkadiusz Mirecki i Arkadiusz Michalczuk wymieniali się na mecie za Wizgierem. W pierwszym wyścigu drugi był Michalczuk, a w drugim Mirecki. I to właśnie Arek Mirecki stanął na drugim stopniu podium.

Kolejna runda Mistrzostw Strefy Polski Centralnej 30. sierpnia w Serokach, a Polski Południowej 27.09 w Kowali.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr