tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wynajmij motocykl KTM na zawody International Six Days Enduro 2018!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wynajmij motocykl KTM na zawody International Six Days Enduro 2018!

Autor: Informacja prasowa 2018.02.26, 10:14 Drukuj

Jak co roku, firma KTM jest oficjalnym partnerem jednej z najważniejszych imprez enduro - słynnej "sześciodniówki". W tym roku zawody odbędą się w Chile. KTM przygotował dla wszystkich chętnych ciekawą ofertę wynajmu motocykli i obsługi serwisowej na czas trwania imprezy.

Ostatnia międzynarodowa "sześciodniówka" gościła w Chile w 2007 roku. Ten przyjazny południowoamerykański kraj jest wprost stworzony do organizacji zawodów enduro. Oferuje bogactwo ciekawych lokalizacji - od suchej pustyni Atacama, przez tereny nadmorskie i górskie, po stepy Patagonii. Tegoroczne zawody odbędą się w nadmorskiej miejscowości Viña del Mar, nieco ponad godzinę drogi od stolicy kraju - Santiago.

NAS Analytics TAG

Od lat oficjalnym partnerem ISME jest firma KTM, bardzo mocno związana z wyścigami w terenie. Dzięki niej nie musicie posiadać własnego motocykla, by wziąć udział w słynnych zawodach. Dostarczy wam go KTM, dając przy tym bardzo szeroki wybór modeli. Opcją dodatkową jest zamówienie pakietu usług serwisowych, dzięki czemu ze spokojną głową oddacie się rywalizacji.

Do dyspozycji są następujące modele: dwusuwowe 250EXC i 300EXC oraz czterosuwy - 250EXC-F, 350EXC-F, 450EXC-F i 500EXC-F. Cena wynajmu dwusuwa na sześciodniowe zawody to 2690 euro + VAT, a czterosuwa 2990 euro + VAT. Stawki te obejmują transport maszyn do Viña del Mar, a także koszt rejestracji na zawody oraz ubezpieczenie. Ze względu na ograniczoną ilość motocykli, ostateczny termin ich rezerwacji to 30 kwietnia 2018. Po tym terminie KTM nie może zagwarantować dostępności wszystkich maszyn.

Pakiet usług serwisowych obejmuje następujące pozycje:

 • dostęp do punktów serwisowych KTM
 • szkolenia techniczne
 • asysta serwisowa, zgodna z regulaminem zawodów
 • dostęp do narzędzi
 • oleje i płyny Motorex na cały czas trwania zawodów
 • paliwo
 • codzienną aktualizację ustawień maszyny
 • doradztwo dotyczące zawieszeń WP
 • skrzynie do przechowywania kasków, gogli, rękawic i innych akcesoriów
 • assistance w nagłych wypadkach
 • dostęp do części zamiennych (nie zawiera kosztów części)
 • catering: przekąski i napoje
 • jeden filtr powietrza na każdy dzień rywalizacji (w sumie 6 filtrów)
 • pierwszy serwis motocykla po rundzie próbnej, przed kontrolą techniczną

Koszt pakietu serwisowego to 1350 euro + VAT, a ostateczny termin rezerwacji mija 30 września 2018 roku. Aby wziąć udział w International Six Days Enduro 2018 i skorzystać ze wsparcia KTM, skontaktujcie się z najbliższym dealerem KTM!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr