tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WorldSBK w krainie deszczowcw. Welcome to Donington Park
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WorldSBK w krainie deszczowcw. Welcome to Donington Park

Autor: Jarek BENITO Czech 2018.05.25, 11:13 Drukuj

Brytyjczycy dominują w najmocniejszej kategorii wyścigowej motocykli produkcyjnych i każdy z czołowych zawodników będzie próbował wygrać przed własną publicznością. Zaczynamy weekend na Donington Park Circuit.

Piątkowe treningi rozpoczynają się w strugach deszczu, więc bez opon typu WET się nie obędzie.

NAS Analytics TAG

4023 metry asfaltowej nitki, wijącej się przez 12 zakrętów. Prosta startowa ma zaledwie 550 metrów, a sam obiekt ma bardzo ciekawą i lubianą przez zawodników konfigurację.

W roku ubiegłym, tylko Brytyjczycy stali na podium. Pierwszy wyścig padł łupem Toma Sykesa, a szampana pił w towarzystwie Leona Haslama i Alexa Lowesa. Pudło po drugim wyścigu odwiedzili Jonathan Rea, Tom Sykes i Chaz Davies. Czy ktoś spoza wysp jest w stanie zakłócić dominację podwładnych Królowej Elżbiety? Może zwycięzca zadedykuje wygraną książęcym nowożeńcom?

Deszczowe warunki mocno wyrównują stawkę, gdyż moc nie gra głównej roli, a technika jazdy i odpowiednie ustawienia są kluczem do sukcesu.

Dd4LQPFU8AAtvg4

Loris Baz miał dobre występy na mokrej nawierzchni w MotoGP, więc pewnie o wygraną będzie ciężko, to wysoka pozycja jest w zasięgu jego długich rąk. Pytanie tylko, czy już na dobre się zaaklimatyzował na S1000RR?

530,1100

Pirelli przywiozło aż 4815 opon na ten weekend. Oby w zestawie było dużo "deszczowych", bo na "slickach" mielibyśmy niezłe rodeo.

Zapraszam do śledzenia relacji na naszej stronie, oraz na Facebook`u. Niebawem pojawią się niespodzianki, całkiem atrakcyjne dla fanów wyścigów motocyklowych.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr