tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 World Enduro 2018 już w ten weekend. Czekamy na sukces Dominika Olszowego!

World Enduro 2018 już w ten weekend. Czekamy na sukces Dominika Olszowego!

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.10.12, 15:25 Drukuj

W ten weekend pod Berlinem odbędzie się bardzo ważna runda World Enduro 2018. Z uwagą obserwujemy jak poradzi sobie podczas niej Dominik Olszowy, który szturmem zdobył w tym roku Mistrza Polski Enduro.

Najbliższą rundę World Enduro w strefie przemysłowej Tasdörf pod Berlinem mamy w miarę poukładaną - Steve Holcombe ma w EnduroGP 30-punktową przewagę nad kolejnym zawodnikiem. Mało prawdopodobne, by cokolwiek zagroziło jego pozycji.

Podobnie w pozostałych klasach - Salvini w E2 ma 14-punktową przewagę, Holcombe w E3 aż 36-punktową. Może się zatem okazać, ze rezultaty tej serii i generalki w ogóle poznamy już w sobotę.

Z wielką uwagą obserwujemy Dominika Olszowego, który będzie walczył o pozycję na bardzo trudnych torach Technomousse Xtreme, Maxxis i X-Rocks Enduro. Po ogromnych sukcesach w Polsce, gdzie szturmem zdobył tytuł Mistrza Polski i wygrał zawody Hard Enduro Beskid HERO, mamy apetyt na jego sukces także w zawodach World Enduro.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę