tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 World Ducati Week 2020 przeoone z powodu koronawirusa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

World Ducati Week 2020 przeoone z powodu koronawirusa

Autor: Barry 2020.03.19, 12:24 Drukuj

Niestety, do długiej listy imprez odwołanych lub przełożonych z powodu pandemii koronawirusa na inny termin dołączył również włoski klasyk dla miłośników marki Ducati. Impreza zostanie zorganizowana dopiero latem 2021 roku.

World Ducati Week to największy na świecie zlot Ducati. Cyklicznie, raz na dwa lata, miłośnicy Ducati z całego świata spotykają się w Misano, aby wspólnie świętować, imprezować, oglądać liczne pokazy, czy wreszcie pojechać w niekończącej się paradzie z przeważającym kolorem czerwonym…

NAS Analytics TAG

Przedstawiciele Ducati poinformowali w oficjalnym komunikacie, że są zmuszeni zrezygnować z organizacji tegorocznej edycji World Ducati Week:

"Światowy Tydzień Ducati to impreza wszystkich Ducatisti. Tysiące z całego świata spotykają się na Rivierze Włoskiej, aby świętować i dzielić się wielką pasją do Ducati. Dziś niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować niezbędnego bezpieczeństwa, aby WDW 2020 było wielką imprezą, jakiej wszyscy chcemy. Dlatego postanowiliśmy przełożyć World Ducati Week na lato 2021."

Nam pozostaje w tym momencie jedynie miło powspominać World Ducati Week z roku 2018. Poniżej krótka relacja video, jaką wtedy dla Was przygotowaliśmy:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr