tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Muzeum Ducati w Bolonii [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Muzeum Ducati w Bolonii [video]

Autor: Barry 2018.07.30, 16:40 Drukuj

Podczas wyjazdu na tegoroczny World Ducati Week odwiedziliśmy również fabrykę i słynne muzeum Ducati w Bolonii. W tym miejscu można zaliczyć bliskie spotkanie z całą historią tej słynnej, włoskiej marki.

Wyjazdy na WDW są na ogół nieodłącznie związane z odwiedzinami w muzeum Ducati, oddalonym od Misano o niewiele ponad sto kilometrów. Muzeum nie jest wielkie, więc wystarczy poświęcić od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, by podziwiać modele Ducati z ostatnich dziesięcioleci, włączając w to te najstarsze, które współczesnych motocykli w ogóle nie przypominają… Poniżej krótki materiał video z naszego spaceru po muzeum:

~~~~~------~~~~~

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę