tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Muzeum Ducati w Bolonii [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Muzeum Ducati w Bolonii [video]

Autor: Barry 2018.07.30, 16:40 Drukuj

Podczas wyjazdu na tegoroczny World Ducati Week odwiedziliśmy również fabrykę i słynne muzeum Ducati w Bolonii. W tym miejscu można zaliczyć bliskie spotkanie z całą historią tej słynnej, włoskiej marki.

NAS Analytics TAG

Wyjazdy na WDW są na ogół nieodłącznie związane z odwiedzinami w muzeum Ducati, oddalonym od Misano o niewiele ponad sto kilometrów. Muzeum nie jest wielkie, więc wystarczy poświęcić od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, by podziwiać modele Ducati z ostatnich dziesięcioleci, włączając w to te najstarsze, które współczesnych motocykli w ogóle nie przypominają… Poniżej krótki materiał video z naszego spaceru po muzeum:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr