tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Muzeum Ducati w Bolonii [video]

Muzeum Ducati w Bolonii [video]

Autor: Barry 2018.07.30, 16:40 Drukuj

Podczas wyjazdu na tegoroczny World Ducati Week odwiedziliśmy również fabrykę i słynne muzeum Ducati w Bolonii. W tym miejscu można zaliczyć bliskie spotkanie z całą historią tej słynnej, włoskiej marki.

Wyjazdy na WDW są na ogół nieodłącznie związane z odwiedzinami w muzeum Ducati, oddalonym od Misano o niewiele ponad sto kilometrów. Muzeum nie jest wielkie, więc wystarczy poświęcić od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, by podziwiać modele Ducati z ostatnich dziesięcioleci, włączając w to te najstarsze, które współczesnych motocykli w ogóle nie przypominają… Poniżej krótki materiał video z naszego spaceru po muzeum:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę