tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Impreza World Ducati Week powraca w lipcu! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza World Ducati Week powraca w lipcu!

Autor: Janusz Bębenek 2019.12.06, 12:37 Drukuj

Jedenasta edycja ogromnego zlotu World Ducati Week, gromadzącego fanów motocykli z Borgo Panigale, odbędzie się w tym roku w dniach 17-19 lipca na torze Misano. Jesteśmy pewni, że i tym razem nie zabraknie niesamowitych atrakcji!

World Ducati Week to największy na świecie zlot fanów Ducati, który odbywa się co dwa lata. W 2018 roku pobity został rekord frekwencji - na słynny włoski tor Misano im. Marco Simoncellego przyjechało ponad 91500 gości. Organizatorzy spodziewają się, że w nadchodzącej, 11 edycji, będzie ich jeszcze więcej i przekroczona zostanie magiczna bariera 100 tysięcy osób!

NAS Analytics TAG

Czego spodziewać się na tegorocznym World Ducati Week? Wszystkiego! Nie znamy jeszcze dokładnego programu, ale jak znamy ekipę przygotowującą tę imprezę, nie zabraknie atrakcji dla każdego. W sezonie 2018 mogliśmy m.in. oglądać wyścig mistrzów Ducati na specjalnie przygotowanych motocyklach, wyścigi flat track, koncerty i pokazy lotnicze, a także wziąć udział w licznych szkoleniach i jazdach testowych. Do tego nieustająca biesiada, dniem i nocą, na terenie zlotu i na pobliskiej plaży nad Adriatykiem.


Jeśli planujecie być w dniach 17-19 lipca we Włoszech, nie może was zabraknąć na World Ducati Week. Wszelkie informacje na temat imprezy, w tym biletów, znajdziecie na specjalnej stronie internetowej, przygotowanej przez Ducati. Organizatorzy bardzo dbają o komfort uczestników, do ściągnięcia będzie m.in. specjalna aplikacja ułatwiająca poruszanie się po terenie i wśród atrakcji zlotu. Do zobaczenia!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę