tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pół miliona złotych za motocykl Troya Baylissa z WDW! Aukcja nadal trwa NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Pół miliona złotych za motocykl Troya Baylissa z WDW! Aukcja nadal trwa

Autor: Raff 2018.07.25, 17:11 Drukuj

Prawie pół miliona złotych (120 tys. euro) to wartość, jaką osiągnęła aukcja motocykla Panigale V4S, na którym Troy Bayliss ścigał się podczas Race of Champions na World Ducati Week.

Standardowa wersja Panigale V4S kosztuje w Polsce 124 000 zł. Jeśli nawet zdecydujemy się na topową wersję z magnezowymi kołami i Bóg wie czym jeszcze, zapłacimy najwyżej 195 900 zł. To wciąż nawet nie połowa wartości, jaką osiągnęła aukcja Panigale V4S, którym Troy Bayliss ścigał się podczas Race of Champions (Wyścig Mistrzów) w czasie zakończonego niedawno World Ducati Week.

NAS Analytics TAG

Przypomnijmy - dwunastu utytułowanych zawodników ścigających się na motocyklach Ducati w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie miało wziąć udział w Wyścigu Mistrzów na torze Misano. Na specjalnie przygotowanych motocyklach Panigale V4S mieli pojechać Dovizioso, Lorenzo, Petrucci, Miller, Davies, Melandri, Rinaldi, Pirro, Abraham, Rabat, Fores i, oczywiście, Bayliss.

Wypadek Chaza Daviesa wykluczył go z wyścigu, ale Ducati pozostawiło jego motocykl w niezmienionej formie, a do wyścigu, zamiast niego, zaproszono Xaviera Simeona.

Tym sposobem na popularny portal aukcyjny Ebay trafiło 13 maszyn. Kwoty w licytacji dwunastu z nich wahają się między 30 a 45 tys. euro, jednak jeden motocykl osiągnął już zawrotną cenę 120 250 tys. euro! To ten, należący do Troya Baylissa. Każdy z motocykli posiada unikatową grafikę, na kierownicy każdego znajduje się plakietka z nazwiskiem kierowcy i jego numerem startowym, a na baku - własnoręczny podpis zawodnika.

Jeśli zatem masz na zbyciu co najmniej 31 tys. euro i chciałbyś mieć unikatowy, zaledwie lekko używany motocykl - licytuj! Aukcja trwa do niedzieli, do godziny 18.00.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę