tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wjcik Racing Team na dwch torach w jeden weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Wjcik Racing Team na dwch torach w jeden weekend

Autor: Informacja prasowa 2024.06.06, 09:04 Drukuj

W sobotę motocykliści Wójcik Racing Teamu wystartują w drugiej rundzie mistrzostw świata FIM EWC na belgijskim torze Spa-Francorchamps. Dzień później będą rywalizować w wyścigach drugiej rundy mistrzostw Polski WMMP na torze w Poznaniu.

Podopieczni Grzegorza Wójcika mają za sobą pierwszy start w FIM EWC na motocyklach marki Honda. Po 24-godzinnych zmaganiach na francuskim torze Le Mans nadszedł czas na rywalizację na belgijskim Spa-Francorchamps, gdzie w sobotę odbędzie się ośmiogodzinny wyścig drugiej rundy mistrzostw świata.

NAS Analytics TAG

Do walki staną tam tradycyjnie dwie załogi Wójcik Racing Teamu. Ekipa 777 w składzie Kevin Manfredi, Danny Webb i Sheridan Morais oraz zespół 77 w składzie Jurand Kuśmierczyk, Artur Wielebski i Kamil Krzemień, którzy w Le Mans finiszowali w pierwszej dziesiątce.

Natychmiast po minięciu linii mety o godzinie 21:00 podopieczni Wójcik Racing Teamu ruszą do Poznania, gdzie w niedzielę odbędą się wyścigi drugiej rundy mistrzostw Polski.

Po pierwszej rundzie WMMP Kuśmierczyk prowadzi w klasyfikacji generalnej klasy Superbike, Wielebski jest drugi w kategorii Superstock 1000, a młody Mateusz Molik prowadzi w tabeli Supersport 600.

Relację z ośmiogodzinnego wyścigu na torze Spa-Francorchamps śledzić będzie można w sobotę na antenach Eurosportu.

"To będzie dla nas wyjątkowy weekend, ponieważ w sobotę i niedzielę wystawimy nasze motocykle marki Honda na dwóch torach w dwóch różnych państwach, a dosiądą ich ci sami zawodnicy - mówi szef ekipy, Grzegorz Wójcik. - To ogromne wyzwanie logistyczne i organizacyjne dla całego zespołu oraz sportowe dla naszych podopiecznych, ale zrobimy wszystko, aby kolejny raz dokonać niemożliwego i zapisać się w historii motorsportu".

Więcej informacji o Wójcik Racing Teamie na profilu www.facebook.com/wojcikracingteam oraz stronie wojcikracingteam.pl .

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr