tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielokrotny mistrz amerykaskich superbike"w aresztowany za pedofili!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Wielokrotny mistrz amerykaskich superbike"w aresztowany za pedofili!

Autor: Janusz Bbenek 2020.04.08, 12:40 Drukuj

Mat Mladin to australijski zawodnik, który największe sukcesy osiągnął w Ameryce - ma na swoim koncie 7 tytułów mistrzowskich AMA Superbike. Nad 48-letnim obecnie kierowcą zebrały się niedawno bardzo ciężkie i obrzydliwe chmury. Został aresztowany w związku z podejrzeniem popełnienia szeregu przestępstw seksualnych z udziałem dzieci. 

Kariera Mata Mladina rozpoczęła się w 1992 roku w rodzinnej Australii od tytułu mistrzowskiego w klasie Superbike. Już rok później zdolny kierowca dostał angaż w ekipie Cagivy w mistrzostwach świata klasy 500 cm3. W tej formule przejeździł zaledwie jeden sezon, a w 1995 roku na skutek wypadku lotniczego niemal stracił stopę. 

NAS Analytics TAG

W 1996 roku wyjechał do USA i rozpoczął starty w cyklu AMA Superbike, w którym zaczął odnosić wielkie sukcesy. Zdobył łącznie 7 tytułów, a do historii przeszła jego ostra rywalizacja z Benem Spiesem i Caseyem Stonerem. Wygrał również 3 wyścigi Daytona 200 oraz startował z dziką kartą w WSBK. Mat Mladin zakończył ten etap kariery w 2009 roku. Obecnie mieszka w Australii, gdzie prowadzi zespół Mladin Racing, startujący w mistrzostwach Australii. 

Sportowa emerytura Mata Mladina przebiegałaby spokojnie, gdyby nie wydarzenia ostatniego miesiąca. W połowie marca został bowiem aresztowany pod zarzutem popełnienia 4 przestępstw seksualnych z udziałem dzieci poniżej 10 roku życia. Po kilku dniach opuścił areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości 50 tysięcy dolarów australijskich. Będzie odpowiadał z wolnej stopy przed sądem w Campbelltown w Nowej Południowej Walii. Póki co odebrano mu paszport i ma zakaz kontaktów z osobami poniżej 16 roku życia bez udziału innej dorosłej osoby. 

Mat Mladin nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr