tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Webike SRC Kawasaki France Trickstar wybiera opony Dunlop na sezon Endurance
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Webike SRC Kawasaki France Trickstar wybiera opony Dunlop na sezon Endurance

Autor: Informacja prasowa 2021.03.05, 21:05 Drukuj

Byli mistrzowie świata FIM Endurance i zwycięzcy Le Mans 24h, zespół Webike SRC Kawasaki France Trickstar ogłosił zmianę opon na Dunlop w nadchodzącym sezonie.

Zespół zdecydował się na zmianę na najbardziej utytułowaną markę opon EWC, aby rozpocząć kolejny atak na tytuł mistrzowski. Sezon rozpocznie się w przyszłym miesiącu wyścigiem Le Mans 24h. Słynne Kawasaki ZX-10RR nr 11 będzie współdzielone przez: Erwana Nigona, Jérémy'ego Guarnoni i Davida Checa, którzy przez cały sezon będą korzystali z wiedzy firmy Dunlop.

NAS Analytics TAG

W przyszłym miesiącu przypadnie 25 rocznica momentu, kiedy Brian Morrison, Piergiorgio Bontempi i Jehan d'Orgeix zdominowali edycję Le Mans w 1996 roku na fabrycznym Kawasaki ścigając się na oponach Dunlop. Wtedy drużyna zdobyła mistrzostwo, wyznaczając jasne ambicje dotyczące ponownie zjednoczonego partnerstwa.

Wim Van Achter, Motorsport Manager w Dunlop Motorcycle Europe: - Jesteśmy podekscytowani współpracą z Webike SRC Kawasaki France Trickstar. Minie dokładnie ćwierć wieku, odkąd Dunlop i Kawasaki po raz ostatni razem wygrali mistrzostwa, a my będziemy starać się uczcić tę srebrną rocznicę złotym medalem! Dunlop został wybrany przez zeszłorocznych zwycięzców EWC, a Kawasaki było mistrzem rok wcześniej. Ta współpraca pokazuje nasze ambicje, aby powtórzyć te wyniki.

Oficjalne testy nowego partnerstwa Kawasaki-Dunlop rozpoczynają się w przyszłym tygodniu. EWC to jedne z nielicznych mistrzostw na najwyższym poziomie, które zachęcają do otwartej rywalizacji jeśli chodzi o opony. W sezonie 2021 więcej zespołów EWC wybrało Dunlop niż jakąkolwiek inną markę opon, a nowe partnerstwo Kawasaki daje Dunlopowi doskonałą okazję do powtórzenia zwycięstwa w mistrzostwach 2020.

Van Achter dodaje: - Otwarte regulacje dotyczące opon pozwalają nam opracowywać nowe technologie dla motocykli sportowych. Nasza oferta obejmuje GP Racer D212, SportSmart TT i SportSmart Mk3 dla tych, którzy lubią swoje super motocykle na torze lub szosie. Używają technologii, która jest wspólna z naszymi oponami EWC. Jako eksperci i zwycięzcy staramy się wykorzystywać naszą wiedzę, aby pomóc wszystkim motocyklistom ze sportowym zacięciem czerpać korzyści z naszych sukcesów w sportach motorowych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr