tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wakacje po "bandycku"...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wakacje po "bandycku"...

Autor: Mateusz Klepek 2012.08.03, 14:32 17 Drukuj

Wyprawa jakich nie mało. Więc dlaczego w ogóle ją opisywać? Otóż czytając relacje z podróży  zawsze mamy inny punkt widzenia - nie każda obrana trasa jest taka sama, nie każdy dostrzega te same rzeczy. Różne pory roku, w których podróżujemy sprawiają, że piękne doliny mają do zaprezentowania za każdym razem coś innego, coś nowego. I to dlatego całe rzesze motocyklistów rokrocznie zlatują się właśnie tam, by nie tylko delikatnie poszaleć na 180 stopniowych zakrętach, ale też zawiesić oko na górskich szczytach.

Dla mnie to będzie zarówno pierwsza kilkudniowa wyprawa, jak i pierwsza wyprawa właśnie tam – w Alpy. Wyruszam na moim Suzuki Bandit 650S siódmego sierpnia br. Przede mną 7 dni i około 3000km przez najbardziej znane drogi wysokogórskie: Grossglockner High Alpine Road, Gerlos Alpine Road oraz przez austriacką krainę Salzkammergut, podnóża szczytów Oscher, Hochkar i Hochschwab oraz włoskie Dolomity.

Podróż została objęta patronatem medialnym przez portal ścigacz.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 9
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Mateusz Klepek 04/08/2012 14:23

Da się zrobić

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę