tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK: Alex Lowes przeduy kontrakt z Kawasaki do 2021 roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WSBK: Alex Lowes przeduy kontrakt z Kawasaki do 2021 roku

Autor: Konrad Bartnik 2020.05.27, 17:58 Drukuj

To się nazywa wejście! Alex Lowes ledwo co znalazł się w ekipie Kawasaki Racing Team, a już po pierwszej rundzie przekonał kierownictwo do podpisania umowy na kolejny sezon. 

Brytyjski zawodnik Alex Lowes dołączył do zawodów World Superbike w 2011 roku jako kierowca rezerwowy Castrol Honda. Pierwsze pełne sezony zaliczył w 2014 i 2015 roku jeżdżąc na Suzuki. W 2016 dołączył do fabrycznego zespołu Yamahy, w którym wyrobił sobie solidną pozycję zawodnika z pierwszej piątki. W połowie sezonu 2019 dowiedział się jednak, że będzie zastąpiony przez Topraka Razgatliolglu i musiał szukać nowego pracodawcy.

NAS Analytics TAG

Ostatecznie trafił do fabrycznego zespołu Kawasaki, w którym zastąpił Leona Haslama i został partnerem wielokrotnego mistrza i aktualnego obrońcy tytułu Jonathana Rea. Z jedynej rozegranej do tej pory rundy sezonu 2020 na Phillip Island w Australii Alex Lowes przywiózł jedno zwycięstwo i jedno drugie miejsce, co dało mu pozycję lidera klasyfikacji generalnej. Najważniejsze jednak, że jeszcze przed restartem rywalizacji jego postawa zdołała przekonać kierownictwo Kawasaki Racing Team do przedłużenia kontraktu na sezon 2021. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr