tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WOP: licytuj kask Rafaa Sonika i trening z mistrzem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

WOP: licytuj kask Rafaa Sonika i trening z mistrzem

Autor: Informacja prasowa 2020.01.21, 17:54 Drukuj

Rafał Sonik po raz piąty stanął w tym roku na podium Rajdu Dakar. Stanął też na wysokości zadania, bo choć przez ostatnie dwa tygodnie zmagał się z terenem na piaskach Arabii Saudyjskiej, nie zapomniał o wsparciu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Postanowił również zaangażować się w pomoc małemu Patrykowi, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

To wyjątkowa okazja by wspomóc szczytny cel. Poczuć satysfakcję z samego aktu pomagania, a jednocześnie otrzymać dodatkową nagrodę w postaci rajdowej pamiątki lub bezcennego doświadczenia.

NAS Analytics TAG

By wspomóc cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Rafał Sonik przeznaczył na licytację kask, który można licytować do środy, 22 stycznia do godziny 15:00. Ten sam, w którym wjechał na metę Rajdu Dakar 2020 z trzecim rezultatem i zwycięstwem na super oesie "Qiddiya Trophy". Aukcję, na której możecie walczyć o kask Rafała znajdziecie TUTAJ

Ci, którzy bardziej cenią sobie bezpośrednie spotkanie z mistrzem, polecamy licytowanie treningu na Pustyni Błędowskiej, który odbędzie się wiosną tego roku. Podczas takiego wydarzenie będziecie mogli nie tylko pojeździć z "SuperSonikiem", ale też otrzymać kilka praktycznych wskazówek, zaobserwować pracę zespołu i zabrać do domu drobne, rajdowe upominki. Aukcję, na której możecie wylicytowac trening z Rafałem znajdziecie TUTAJ Licytacja trwa do czwartku, więc warto się pospieszyć!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr