tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomaraczowy Romet Kadet ‘85 od Gmoto trafi na aukcj 30. Finau WOP. Moe by Twj!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomaraczowy Romet Kadet ‘85 od Gmoto trafi na aukcj 30. Finau WOP. Moe by Twj!

Autor: Informacja prasowa 2022.01.10, 10:18 Drukuj

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wydarzenie, które od lat zajmuje ważne miejsce w naszych sercach. Tak jak w poprzednich latach, WOŚP umożliwił osobom prywatnym i firmom tworzenie aukcji charytatywnych, które zawsze budzą duże zainteresowanie. Wśród nich nie brakuje motocyklowych perełek — jedną z nich jest Romet Kadet z 1985 roku odrestaurowany przez ekipę sklepu motocyklowego Gmoto.

Gmoto odrestaurowało Rometa Kadeta ‘85 na 30. Finał WOŚP

NAS Analytics TAG

Przez ostatnie kilka tygodni zespół pasjonatów ze sklepu motocyklowego Gmoto rozkręcił kultowego Kadeta do ostatniej śrubki — łącznie z silnikiem — co pozwoliło na szczegółową renowację. Podczas naprawy starali się zachować jak najwięcej oryginalnych części, jednak nie zawsze było to możliwe — w takich przypadkach sięgali po nowe zamienniki ze swojej oferty.

Kilkutygodniowy proces renowacji nie ograniczył się jedynie do ogarnięcia mechaniki. Romet odzyskał swój dawny blask — siedzenie otrzymało nowe poszycie, rama została wypiaskowana i polakierowana w profesjonalnej lakierni, a elementy chromowane odnowione. Wszystkie zabiegi sprawiły, że ten 37. letni Kadet wywołuje efekt WOW!

Aukcję charytatywną z Rometem Kadetem ‘85 od sklepu motocyklowego Gmoto na 30. Finał WOŚP znajdziesz TUTAJ. Licytowanie kultowego motoroweru to nie jedyny sposób, żeby wesprzeć tegoroczny Finał WOŚP wraz ze sklepem Gmoto. Możesz również wpłacić dowolną sumę do eSkarbonki lub skorzystać z tradycyjnych puszek w sklepie stacjonarnym (na ul. Kościuszki 78 w Łańcucie). Przypominamy, że całkowity dochód z licytacji Rometa i zbiórek zostanie przekazany na rzecz 30. Finału WOŚP.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr