tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W oczekiwaniu na BMW R nineT Pure oraz BMW R nineT Racer
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W oczekiwaniu na BMW R nineT Pure oraz BMW R nineT Racer

Autor: Lovtza 2016.08.17, 10:25 1 Drukuj

Eksperyment jakim był początkowo model R nineT okazał się na tyle udany, że rodzina klasycznych bokserów zaczyna błyskawicznie się rozrastać. Niedawno prezentowaliśmy Wam model R nineT Scrambler i wszystko wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach spodziewać się możemy dwóch nowych członków rodziny. Amerykańska prasa motocyklowa dopatrzyła się, że w rejestrze rady California Air Resources Board dokumentacji dotyczącej modeli BMW R nineT Pure oraz BMW R nineT Racer. Dwa nowe motocykle, podobnie jak dwa będące już w ofercie wyposażono w dwucylindrowe boksery o pojemności 1170cc. Mają one spełniać normę Euro4 oraz normy narzucane przez CARB.

Czego należy spodziewać się po obu nowych modelach? Tutaj oczywiście popuścimy nieco wodze wyobraźni, ale model BMW R nineT Racer może być pojazdem wyraźnie ukierunkowanym w sportowe klimaty lat 70’. Czy należy zatem oczekiwać czegoś w stylu Triumpha Thruxtona 1200R? Możliwe.

NAS Analytics TAG

A co z BMW R nineT Pure? Otóż Edgard Heinrich, szef działu projektowania w BMW Motorrad jakiś już czas temu zapowiadał "luźną interpretację motocykla, który wygrał rajd Paryż-Dakar w roku 1985". A zatem długie skoki zawieszeń, kostkowane opony, biało-czerwone malowanie? Jest to bardzo możliwe.

Ciekawym pozostaje natomiast fakt, że z nieoficjalnych informacji wiemy, że jeden z tych motocykli ma być jeszcze tańszy niż Scrambler. Drugi z pewnością będzie droższy od obecnego nineT. Taką polityką cenową BMW chce dotrzeć do bardzo różnych klientów i zrobić konkurencję chociażby takim maszynom jak Ducati Scrambler. Czy to się uda? Szczegóły poznamy zapewne w trakcie jesiennych targów Intermot w Kolonii.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr