tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W czym jeździł Ghost Rider?

W czym jeździł Ghost Rider?

Autor: Artykuł sponsorowany 2014.08.04, 12:50 Drukuj

Wszyscy pamiętamy filmy szwedzkiego Ghost Ridera, który na swojej uturbionej, 500 konnej Hayabusie grał policji na nosie i przemykał przez zapchane autostrady niczym duch. Mało kto wie, że (choć to niezbyt poprawne politycznie), wspierał go niemiecki producent odzieży motocyklowej Roleff Racewear. Ta ekipa zawsze lubiła iść pod prąd.

Firma Roleff istnieje na rynku od 1988 roku. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu wie jak połączyć ze sobą wysoką jakość przy zachowaniu przystępnej ceny.

Ghost Rider w polskiej wersji

Zacznjimy od kombinezonu Ghost Ridera: Modele Hockenheim i Black Edition są wykonane ze skóry bydlęcej o grubości 1,2-1,4mm. Każdy wyposażony w garb aerodynamiczny, elastyczne wstawki oraz specjalne otwory wentylacyjne.

Gdyby jednak Ghost Rider zdecydowałby się jeździć w tekstylnych ciuchach, zapewne wziąłby pod uwagę te wykonane z odpornego na ścieranie materiału Kodra 500D, z wymienną membraną Wind-Tex® Clima Control (jedna z najlżejszych na rynku oddychających i wodoodpornych membran), podpinkę termoaktywną „Thermolite” oraz certyfikowane ochraniacze CE. Do tego dostałby zawrotu głowy, gdyby wybierał z największego na rynku wyboru rękawiczek w gamie, która liczy sobie przeszło 28 modeli.

Wolfgang Roleff – właściciel doskonale wie, czego oczekuje od niego Ghost Rider jak i klienci w 25 krajach, gdzie jego produkty są bardzo dobrze znane. Roleff również stara się trafiać w gusta klientów w każdym z krajów . Specjalnie pod rynek Polski zostały zaprojektowane kurtki oraz spodnie 3w1, które dysponują wypinanymi wszystkimi podszewkami i membranami. Są one dostępne także w niższych cenach.

W Polsce jest już blisko 60 sklepów motocyklowych, gdzie można zakupić odzież marki Roleff, a liczba dealerów stale się powiększa. Przedstawicielem generalnym marki Roleff na Polskę jest firma Olek Motocykle.

Ceny kurtek krótkich od 369 zł.
Ceny kurtek długich od 399 zł.
Ceny rękawic od 69 zł.
Ceny spodni od 299 zł.
Ceny butów od 229 zł.
Ceny kurtek skórzanych od 619 zł.
Ceny kasków od 169 zł

Roleff, chcąc zadbać o polski rynek, obniżył ceny o około 30%. Nie wierzysz? Sprawdź ofertę na http://www.roleff-shop.de i porównaj ją z cennikiem dostępnym w Polsce na www.sklep.olekmotocykle.pl

Lista dealerów w Twoim mieście dostępna na www.olekmotocykle.pl

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę