tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Video Virtual Reality toru na Mistrzostwa Świata SuperEnduro - 9 grudnia, Kraków

Video Virtual Reality toru na Mistrzostwa Świata SuperEnduro - 9 grudnia, Kraków

Autor: Informacja prasowa 2017.11.23, 14:15 Drukuj

Pierwsza taka, a zarazem jedyna okazja, aby w pełni poczuć emocje jakie towarzyszą zawodnikom podczas przejazdu przez trudny, niesamowicie wymagający, a jednocześnie widowiskowy tor inauguracyjnej rundy Mistrzostwa Świata FIM SupeEnduro.

Jeśli więc ciekaw jesteś, jak wygląda przejazd po torze wypełnionym przeszkodami z głazów, ogromnych opon oraz bali drewna, z perspektywy zawodnika:

Uwaga:

  • Video Virtual Reality jest kompatybilne z większością nowszych smartfonów (jedyne wymagania sprzętowe to wbudowany żyroskop).
  • Dla osób nie posiadających smartfonów z wbudowanym żyroskopem również udostępniliśmy możliwość obejrzenia wizualizacji - ściągnąć musisz jedynie program

Dodatkowo, dla wszystkich naszych fanów i osób zainteresowanych Mistrzostwami Świata SuperEnduro / 9.12.2017 TAURON Arena Kraków / zorganizowaliśmy dedykowane stoisko promocyjne: motocykl + profesjonalne okulary VR. Jak to działa? Siadasz na motocykl, chwytasz kierownicę za gripy, a nasze hostessy odpalają video na okularach VR. Efekt? Odwiedź nas, zobacz, doświadcz i oceń sam!

Szukaj nas od piątku do niedzieli (24-26 listopada) w strefie gastro w Galerii Kazimierz (ul. Podgórska 34, Kraków), oraz od poniedziałku (27-30 listopada) w strefie wystawowej FORUM Przestrzenie (ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków), gdzie dodatkowo będzie przygotowana dedykowana wystawa fotografii o tematyce SuperEnduro. Na stoiskach dowiesz się także o specjalnej promocji dotyczącej Mistrzostw Świata SuperEnduro.

Więcej informacji: www.super-enduro.com.pl

Bilety do nabycia w salonach empik oraz online

Facebook

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę