tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uywane silniki Hondy klasy Moto2 na sprzeda
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Uywane silniki Hondy klasy Moto2 na sprzeda

Autor: Konrad Bartnik 2018.10.09, 15:40 Drukuj

W przyszłym sezonie szykuje się mała rewolucja w MotoGP - zmienia się dostawca silników dla motocykli klasy Moto2. Firma zajmująca się serwisowaniem jednostek napędowych w tej klasie oferuje możliwość zakupu wyczynowych silników Hondy, które są właśnie wycofywane.

W sezonie 2019 czterocylindrowe silniki z Hondy CBR600RR zostaną w klasie Moto2 zastąpione trzycylindrowymi jednostkami Triumpha o pojemności 765 cm3. Sprzedażą i serwisowaniem jednostek napędowych dla tej klasy wyścigów zajmuje się firma Externpro, która właśnie ogłosiła ofertę sprzedaży wycofywanych silników Hondy.

NAS Analytics TAG

Wyczynowe piece są zgodne z wymogami FIM dla klasy Moto2 i jeśli miałyby być wykorzystywane w europejskich wyścigach supersportów, muszą przejść kilka modyfikacji. Różnice w homologacjach dotyczą m.in. alternatora, głowicy cylindrów, wału korbowego, sprężyn zaworów, osłony sprzęgła i niektórych elementów skrzyni biegów.

Firma Externpro oferuje ponadto możliwość zakupu wszystkich potrzebnych części zamiennych, zarówno nowych, jak i używanych. Jest jednak jedna, ważna informacja - sprzedawane używane silniki i części jako elementy pracujące w ekstremalnych warunkach nie są objęte gwarancją.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem pieca z chwalebną przeszłością, napiszcie na adres info@externpro.com

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr