tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uwaga: nieoznakowane policyjne motocykle z wideorejestratorami
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uwaga: nieoznakowane policyjne motocykle z wideorejestratorami

Autor: P.B. 2017.06.12, 12:34 11 Drukuj

Nowa, tajna broń drogówki to 12 nieoznakowanych motocykli, które są już w użyciu i patrolują drogi w całej Polsce. Wszystkie wyposażono w wideorejestratory.

Wśród dwunastu maszyn znalazło się pięć motocykli marki BMW, sześć Kawasaki i jedna Yamaha. Policja nie podaje do wiadomości konkretnych nazw modeli, ale można się domyślać, że w przypadku Kawasaki chodzi o Versysa 1000, BMW to prawdopodobnie turystyczne sprzęty typu R 1200RT, a Yamaha z pewnością FJR 1300 lub Tracer 900. Wszystkie wyposażono w zestaw kufrów.

NAS Analytics TAG

Choć mowa o nieoznakowanych motocyklach policyjnych, to wciąż będzie można je rozpoznać po niestandardowym oświetleniu, czy zewnętrznych głośnikach.

Wirtualna Polska podaje, że kilka motocykli Kawasaki patroluje okolice Łodzi, a inne działają w woj. lubuskim. Uwzględniając dodatkowo najnowsze zmiany w przepisach, które weszły w życie 1 czerwca b.r., trzeba już naprawdę mieć się na baczności i zachować pełną czujność.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr