tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 UTV Underground - szaleństwo to mało powiedziane NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

UTV Underground - szaleństwo to mało powiedziane

Autor: Beavis 2014.11.05, 14:42 3 Drukuj

Ogromne skoki to pestka dla RJ Andersona w jego przerobionym Polarisie.

RJ Anderson jest Mistrzem amerykańskiej serii samochodowej LOORS (Lucas Oil Offroad Racing Series). Swoją drogą, LOORS to nic innego jak motocross w kilkusetkonnych samochodach. Są skoki, są whoopsy i jest jazda łokieć w łokieć (drzwi w drzwi). Ekipa z UTV Underground wsadziła tego utalentowanego zawodnika w mocno zmodyfikowanego Polarisa i zrzuciła z helikoptera na tor, którzy przerasta najśmielsze wyobrażenia. 

NAS Analytics TAG

Całkiem niedawno Polaris otworzył fabrykę w Opolu. W świetle tego, czekamy na maila w sprawie realizacji podobnego wideo w Polsce. Chociażby po ulicach Wałbrzycha lub Łodzi, gdzie obyłoby się bez specjalnie dużych przygotowań trasy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:k 05/11/2014 19:45

sick

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę