tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tanner Foust i drifting 400-konnym Polarisem Slingshot Advertisement NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tanner Foust i drifting 400-konnym Polarisem Slingshot

Autor: Beavis 2016.03.26, 11:32 Drukuj

Mistrz amerykańskiej Formuły Drift i Rallycrossu siada za sterami ponad 400-konnego Polarisa Slingshot z turbo.

W ramach odpoczynku od świątecznych porządków (na szczęście pada deszcz, więc nie musze myć okien) proponuję oglądnąć poniższy film. W rolach głównych: utalentowany mistrz Formuły Drift i Rallycrossu, Tanner Foust oraz ponad 400-konny Polaris Slingshot. Slingshot ma co prawda trzy koła i kierownicę, ale trzeba nim jeździć w kasku, więc mieści się w kategorii "okołomotocyklowej". 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę