tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tylko dla Orlic - pierwsza kobieca motocyklowa wyprawa w Himalaje NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tylko dla Orlic - pierwsza kobieca motocyklowa wyprawa w Himalaje

Autor: Informacja prasowa 2015.10.06, 12:37 Drukuj

W sierpniu 2016 roku Ola Trzaskowska, współwłaścicielka Advfactory.com, organizuje wyprawę motocyklową w indyjskie Himalaje. Nie byłoby w tym nic niezwykłego - firma robi takie imprezy od kilku lat, ale ta wyprawa jest wyjątkowa. Wezmą w niej udział wyłącznie dziewczyny. W planach jest zdobycie kilku 5-tysięcznych przełęczy, offroad na najwyżej położonej pustyni świata oraz integracja z buddyjskimi mniszkami.

Ola Trzaskowska to doświadczona, motocyklowa himalaistka, która przed dwoma laty wjechała Royal Enfieldem na liczącą 5770 metrów przełęcz Marsimik La. Wyżej podobno się nie da. Impreza ma charakter międzynarodowy - pojadą w niej motocyklistki mieszkające na Węgrzech, w Szwajcarii, Niemczech, Włoszech, Kanadzie i oczywiście te najładniejsze - z Polski. Zapisy wciąż trwają, można dołączyć do teamu.

Panie będą podróżowały klasycznymi motocyklami Royal Enfield.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.tylkodlaorlic.pl

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę