tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trwa Red Bull Enduro Liga. Sprawd, gdzie odbdzie si fina na ywo!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trwa Red Bull Enduro Liga. Sprawd, gdzie odbdzie si fina na ywo!

Autor: Informacja prasowa 2021.09.23, 16:59 Drukuj

Red Bull Enduro Liga to projekt łączący rywalizację online z prawdziwym ściganiem. Od 1 września, zawodnicy motocyklowego enduro nagrywają wideo-odpowiedzi na wyzwania rzucane im przez Taddy’ego Błażusiaka. Uczestnicy, którzy zgromadzą najwięcej punktów w rankingu, otrzymają zaproszenie do Finału na Żywo. Wyścigi odbędą się 10 października na torze BKM Racing w Dębskiej Woli i będą transmitowane na żywo w Red Bull TV. Nie możesz tego przegapić!

Tor BKM Racing w Dębskiej Woli już po raz drugi stanie się miejscem spotkania wszystkich Enduro Kozaków w Polsce. Podobnie jak podczas zeszłorocznej edycji zawodów, do naturalnego przebiegu trasy wpleciona zostanie sekcja endurocross, wymagające podjazdy i zjazdy oraz część z przeszkodami specjalnymi, tzw. FINAL CHALLENGE. Zwycięży rider, który poradzi sobie najlepiej w kwalifikacjach, rundzie play-off i przejeździe finałowym.

NAS Analytics TAG

- W zeszłym roku miałem okazję przetestować trasę w Dębskiej Woli i strasznie mi się podobała! Mix motocrossu, hard enduro i endurocrossu to coś, co uwielbiam, bo pozwala sprawdzić zawodników w każdej płaszczyźnie. W tym roku oczywiście znowu będę na Wielkim Finale. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jaki postęp zrobili Enduro Kozacy w Polsce! - mówi Tadeusz Błażusiak.

Liczba miejsc w Finale na Żywo jest limitowana. Zaproszenie do Dębskiej Woli otrzymają uczestnicy, którzy najlepiej poradzą sobie w trwających eliminacjach online. Po trzech zadaniach, sprawdzających technikę, szybkość oraz odwagę riderów, w rankingu Red Bull Enduro Ligi prowadzą: Filip Więckowski, Oskar Kaczmarczyk i Przemek Kaczmarczyk. Do końca części internetowej pozostało jeszcze 1 zadanie - zabawa. Lista wyników jest aktualizowana na bieżąco na redbull.pl/enduroliga. W galerii zgłoszeń na stronie projektu można dodatkowo przeglądać filmiki i głosować na swoich faworytów.

Chętni zawodnicy nadal mogą dołączyć do projektu. Jedynym warunkiem jest przesłanie wszystkich zaległych zadań najpóźniej do 28 września. Udział jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich powyżej 16 roku życia. Szczegóły na redbull.pl/enduroliga lub kanale w aplikacji Discord.

Red Bull Enduro Ligę wspierają: Garmin, GoPro, Fox, Dobre Sklepy Motocyklowe, Tombet

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr