tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Speed Triple R kontra Ducati Steetfighter 848

Triumph Speed Triple R kontra Ducati Steetfighter 848

Autor: Lovtza 2012.11.19, 15:12 9 Drukuj

Molto bene?

I tutaj jest czas, aby wrócić do pytania ze wstępu. Na który z prezentowanych motocykli lepiej jest wydać swoje ciężko zapracowane pieniądze? My wydalibyśmy je na Ducati.

Przede wszystkim, że w Ducati ma w sobie o wiele więcej z prawdziwego streetfightera, nawet jeśli w ostatnich latach to właśnie Triumph kreował się na ikonę tego nurtu. Mniej chodzi tutaj o to, że Streetfighter to rasowy sportowy motocykl obrany z owiewek, który jest w stanie walczyć jak równym z równym z maszynami sportowymi. Bardziej chodzi o zadziorny charakter, agresywną charakterystykę układu napędowego, bezkompromisowość w podejściu do ergonomii i wzornictwa. Przy Ducati dopasiony Speed Triple wygląda jak nadziany podstarzały oldboy próbujący na błyskotki wyrwać panny w modnym klubie. Oczywiście Triumph ma szeroki wachlarz zalet, którymi przekonuje do siebie, ale jednocześnie jest on zbyt statyczny, zbyt przewidywalny, zbyt… tatusiowaty, aby stawać do rywalizacji ze Streetfighterem.


Za pomoc w realizacji materiału dziękujemy Łukaszowi Wieczorkowi z LTD Desings, który niczym Jezus przemieniający wodę w wino w Kanie Galilejskiej, zamienił na padoku poznańskiego toru gibający się na boki tapczan marki Triumph w skalpel o nazwie Speed Triple R. A wszystko to przy użyciu kilku kluczy i śrubokrętów…

Zdjęcia
Poznan Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848Prowadzi Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848
Statycznie Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848 tor
Na torzeTriumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848 tor poznan
Streetfightery Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848 
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę