Ducati Steetfighter 848 versus Triumph Speed Triple R

Autor: Lovtza 2012.11.19, 15:06 3 Drukuj

Jeśli macie do wydania 50-60 tysięcy złotych na fabrycznego streetfightera, to Wasza uwaga z pewnością skieruje się na dwa szalenie wyraziste motocykle z tego nurtu dostępne w tej chwili na rynku. Ducati Steetfighter 848 i Triumph Speed Triple R. Oba dysponujące szeroką paletą zalet i wykrzykników. Świetnie się prezentują nawet pod braćmi Mroczek, mają bardzo dobre i porównywalne osiągi, porządne zawieszenia i genialne hamulce. W obu przypadkach producenci prześcigają się w deklaracjach o sportowym charakterze motocykli. Wierzymy w nie. Ducati to przecież nic innego jak obrane z owiewek 848, do tego ze świetną kontrolą trakcji. Triumph tymczasem otrzymał pełnego Ohlinsa, lekkie obręcze kół i szpanerskie dodatki z włókna węglowego.

Jak zadysponować całym tym dobrem? Uznaliśmy, że najlepiej zabrać będzie obie fury na tor i sprawdzić ile w nich dzikości i sportowego charakteru. Wyniki porównania nieco zaskoczyły nas samych.

 

Zdjęcia
Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848 rywaleTor Poznan Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848
Mala patelnia Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848Lewy zakret Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848
Lewy luk Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848Wejscie Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848
Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848Wyjscie Triumph Speed Triple R Ducati Streetfighter 848
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę