tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Speed Triple 1200 RS - wycieky informacje, bdzie mocne uderzenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Speed Triple 1200 RS - wycieky informacje, bdzie mocne uderzenie

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.20, 08:23 Drukuj

Do premiery nowego Triumpha Speed Triple 1200 RS zostało jeszcze kilka dni, a tymczasem w sieci pojawiły się informacje na temat nowego motocykla.

Informacje dotyczące Triumpha Speed Triple 1200 RS opublikował belgijski portal MaxxMoto. Na zdjęciu dokumentu wyglądającego jak klasyczna salonowa cenówka możemy również zobaczyć prawy profil motocykla. Skupmy się jednak na liczbach, które przedstawiają się bardzo kusząco.

NAS Analytics TAG

W obecnej generacji modelu Speed Triple RS mamy silnik o pojemności 1050 cm3, który generuje maksymalną moc 150 koni mechanicznych i dysponuje maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 117 Nm. W nowym motocyklu dostaniemy silnik o pojemności 1160 cm3, który będzie dysponował mocą aż 180 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy to 125 Nm.

Siedzisko motocykla będzie osadzone na wysokości 830 mm. Triumph Speed Triple RS pojawi się w dwóch malowaniach - Saphire Black oraz Matt Silver Ice. Jak podaje portal MaxxMoto, masa motocykla spadnie aż o 18 kilogramów. To sprawia, że będziemy mieli do czynienia z prawdziwym pociskiem. Na pokładzie mamy nową ramę pomocniczą i oczywiście odświeżoną stylizację.

Opis najnowszego modelu Triumph Speed Triple 1200 RS najdziesz na tej stronie >>

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr