tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Bonneville T100, nowo 2017 - pierwsze wraenia z jazdy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Bonneville T100, nowo 2017 - pierwsze wraenia z jazdy

Autor: Micha Brzozowski 2017.03.10, 18:13 Drukuj

Kontynuujemy testy nowości na hiszpańskim Costa del Sol. Miałem już okazję przejechać się na Triumphie Bonneville T100. Jakie wrażenie na mnie zrobił? Jak jeździ ten sprzęt? Podzielę się z wami moimi pierwszymi odczuciami.

Triumph Bonneville T100 to motocykl na wskroś klasyczny. Silnik napędzający ten motocykl to twin o pojemności 900 ccm, ten sam, który napędza Street Scramblera i Street Cup’a, o mocy 55 KM i 80 Nm. Te niutony robią mega robotę, sprawiają wręcz, że pięciobiegowa skrzynia jest tylko dodatkiem do silnika. Oczywiście to przesada, ale momentu w tym motocyklu nie brakuje od samego dołu, a to jest bardzo przyjemne. Wachlowanie biegami? Zapomnijcie! To moto rusza z dwójki bez zająknięcia, i pomyłka w czasie jazdy o jeden, a nawet dwa biegi, nie sprawia, że silnik zaczyna się krztusić.

NAS Analytics TAG

Triumph Bonneville T100 to motocykl bardzo poprawny. Jeździ bardzo przyjemnie, jest wygodny, przyspiesza chętnie i równie łatwo tę prędkość wytraca. Nie ma w nim żadnych fajerwerków, chyba że fajerwerkami nazwiemy kontrolę trakcji i ABS, ale to w tych czasach mocne nadużycie. Myślę, że jeżeli w latach 60. na targach motoryzacyjnych zaprezentowano by ten motocykl, to dziennikarze nie pieli by z zachwytu na jego widok, bo wygląda zupełnie jak konstrukcje z tamtych czasów, ale na pewno zrobiliby to po przejechaniu się nim. Kultura pracy, gładkość obsługi, jakość wykonania – to wszystko powaliłoby ich na kolana.

T100, jak każda tegoroczna nowość Triumpha z rodziny Modern Classic, jest sprzętem wizualnie dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach. On po prostu musi się spodobać każdemu, kto tylko lubi klasyczną formę motocykli.

Triumph Bonneville T100 – klasycznie dobry motocykl. 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr