tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przetestujemy nowe motocykle Triumph

Przetestujemy nowe motocykle Triumph

Autor: Barry 2017.03.07, 13:53 Drukuj

Klasyczny Bonneville T100, zadziorny Street Cup, stylowy Street Scrambler i elegancki Bonneville Bobber - nowości Triumpha czekają już w Hiszpanii gotowe do testów.

Brzoza właśnie pakuje w pośpiechu walizki i za chwilę wyrusza w podróż do Malagi, gdzie w najbliższych dniach będzie sprawdzać, jak się spisują brytyjskie nowości 2017. Pogoda w naszym kraju chwilowo nie sprzyja jeszcze jeżdżeniu, dlatego firma Almot, czyli wyłączny przedstawiciel marki Triumph w Polsce, zaprosiła nas na testy do Hiszpanii, gdzie przynajmniej teoretycznie, powinno być sucho i ciepło.

Stylowe, brytyjskie cacka, jakie dopadniemy, to: żywa legenda, czyli Triumph Bonneville T100, cafe racer zbudowany na bazie Street Twina, czyli model Street Cup, kontynuujący bogatą tradycję Street Scrambler oraz wyjątkowy i niepowtarzalny Bonneville Bobber.

Śledźcie Ścigacz.pl oraz nasze kanały na facebooku i instagramie - Brzoza będzie na bieżąco informować o przebiegu testów.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę