tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tixier docza do Sarholz KTM
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tixier docza do Sarholz KTM

Autor: Informacja prasowa 2020.02.28, 12:24 Drukuj

Zaledwie na dwa dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata MXGP w Matterley Basin zespół Sarholz KTM ogłosił podjęcie współpracy z byłym mistrzem świata Jordim Tixierem. 27-letni Francuz weźmie udział w europejskich rundach MXGP oraz w serii ADAC MX Masters dla drużyny Niemiec.

Andre Sarholz: - Po rozstaniu Jordi'ego ze starym zespołem (VHR KTM - pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ), pozostaliśmy w kontakcie i staraliśmy się, aby zawarcie umowy było możliwe. Przy wsparciu naszych sponsorów, a zwłaszcza KTM'a, znaleźliśmy rozwiązanie. Wierzymy w jego siłę i czekamy na udany sezon w MXGP i ADAC.

NAS Analytics TAG

Jordi Tixier: - Trzy tygodnie temu zostałem bez motocykla (nie będę komentował tego tematu). Ale nie jestem typem osoby, która się poddaje. Mam szczęście, że ​​mam wspierającą mnie rodzinę i solidny zespół, który wierzy we mnie i mi ufa. Bez zbędnych ceregieli ponownie podnieśliśmy głowy i zrobiliśmy wszystko, co konieczne, aby być na czas na pozycji startowej. Dziękuję zespołowi Sarholz KTM, który dołożył wszelkich starań, aby wziąć mnie na pokład w sezonie 2020. Praca wykonana przez ostatnie trzy tygodnie jest ogromna. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia fabryki KTM Austria i zaufania wszystkich moich lojalnych, osobistych partnerów i partnera sportowego.


NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr