tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy nowego Triumpha Tigera 900 w Maroku. Znamy ju ceny!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testujemy nowego Triumpha Tigera 900 w Maroku. Znamy ju ceny!

Autor: Barry 2020.02.17, 10:30 2 Drukuj

Nasza marokańska przygoda z nowym Tigerem 900 trwa. Po wczorajszych kilkuset kilometrach po asfalcie dziś wylądowaliśmy wreszcie w terenie, który w przypadku Maroka jest wybitnie urozmaicony! 

Testy nowego Tigera 900 w pełni. Wersje Rally i Rally Pro mają zawieszenie Showa, które miało dziś sporo roboty na szybkich przelotach po kamienistych drogach. Silnikowi mocy maksymalnej nie przybyło (nadal 95 KM) ale jest jej więcej w dolnym i środkowym zakresie. Zmieniła się charakterystyka, głównie przez przesunięte wykorbienia na wale w nowym silniku (wcześniej co 120 stopni, teraz co 90 stopni). Przy okazji Tiger trochę inaczej teraz brzmi, dostał odrobinę przyjemnej chrypki.

NAS Analytics TAG

Poznaliśmy również ceny, w jakich różne warianty nowego Triumpha Tiger 900 będą oferowane w polskich salonach. Podstawowa wersja ma kosztować 46000 zł, wersja GT 53700 zł, Tiger 900 Rally 57500, GT Pro 61800, a najdroższy wariant Rally Pro 63500 zł. 

Wersje podstawowa, GT oraz GT Pro przeznaczone są głównie na asfalt i w lekki teren oraz wyposażone w 19-calowe przednie koło. Warianty Rally oraz Rally Pro z 21-calowym przednim kołem lepiej odnajdą się w trasach z przewagą bezdroży.

Marokańskie testy nowego Triumpha Tiger 900 trwają. Obszerny materiał na jego temat opublikujemy po powrocie. Do zobaczenia! 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr