tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy nowego Triumpha Tigera 900 w Maroku. Znamy ju ceny!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testujemy nowego Triumpha Tigera 900 w Maroku. Znamy ju ceny!

Autor: Barry 2020.02.17, 10:30 2 Drukuj

Nasza marokańska przygoda z nowym Tigerem 900 trwa. Po wczorajszych kilkuset kilometrach po asfalcie dziś wylądowaliśmy wreszcie w terenie, który w przypadku Maroka jest wybitnie urozmaicony! 

Testy nowego Tigera 900 w pełni. Wersje Rally i Rally Pro mają zawieszenie Showa, które miało dziś sporo roboty na szybkich przelotach po kamienistych drogach. Silnikowi mocy maksymalnej nie przybyło (nadal 95 KM) ale jest jej więcej w dolnym i środkowym zakresie. Zmieniła się charakterystyka, głównie przez przesunięte wykorbienia na wale w nowym silniku (wcześniej co 120 stopni, teraz co 90 stopni). Przy okazji Tiger trochę inaczej teraz brzmi, dostał odrobinę przyjemnej chrypki.

NAS Analytics TAG

Poznaliśmy również ceny, w jakich różne warianty nowego Triumpha Tiger 900 będą oferowane w polskich salonach. Podstawowa wersja ma kosztować 46000 zł, wersja GT 53700 zł, Tiger 900 Rally 57500, GT Pro 61800, a najdroższy wariant Rally Pro 63500 zł. 

Wersje podstawowa, GT oraz GT Pro przeznaczone są głównie na asfalt i w lekki teren oraz wyposażone w 19-calowe przednie koło. Warianty Rally oraz Rally Pro z 21-calowym przednim kołem lepiej odnajdą się w trasach z przewagą bezdroży.

Marokańskie testy nowego Triumpha Tiger 900 trwają. Obszerny materiał na jego temat opublikujemy po powrocie. Do zobaczenia! 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr