tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Targi INTERMOT Kolonia 2008 - pełna relacja NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Targi INTERMOT Kolonia 2008 - pełna relacja

Autor: Żmija, Poochini, Lovtza, Ron 2008.10.17, 12:27 3 Drukuj

strony:  1 2 3 4 5 ... 10 .
NAS Analytics TAG
.. 20 ... 30 ... 36 37 38 39

W tym roku na terenie hal wystawienniczych zaprezentowało się ponad 1100 wystawców z całego świata. To jedne z najważniejszych i największych targów motocyklowych na świecie.

Po raz szósty w niemieckiej Kolonii odbyły się międzynarodowe targi motocyklowe INTERMOT. W tym roku na terenie hal wystawienniczych zaprezentowało się ponad 1100 wystawców z całego świata. To jedne z najważniejszych i największych targów motocyklowych na świecie. Zobaczyć można tutaj praktycznie wszystko, dlatego też każda kolejna edycja tej imprezy przyciąga coraz więcej zwiedzających, których w tym roku było bez mała 200 000.

NAS Analytics TAG

Co przyciąga takie tłumy? Przede wszystkim ilość i jakość. Niemcy pokazują, że te dwa zagadnienia można ze sobą umiejętnie połączyć. Pokazy, konkursy, wyścigi i inne atrakcje dla uczestników tak jak i w poprzedniej edycji imprezy, tak i tym razem wypełniły praktycznie cały targowy tydzień. Ilość atrakcji przytłaczała, a ich jakości nie sposób czegokolwiek zarzucić. Nie zabrakło największych gwiazd stuntu, takich jak Chris Pfeiffer, czy Mokus. Nie zabrakło wyścigów Supermoto, zmagań enduro, toru dla maszyn triasowych i dla quadów. Każdy chętny mógł sprawdzić swoje umiejętności pod okiem instruktorów z ADAC, lub ocenić maszyny wystawione do konkursu customów.  Słowem - dla każdego coś miłego. Wszystko oczywiście na wyciągnięcie ręki zwiedzających.

Producenci motocykli, choć stanowią oś merytoryczną targów, to nie są jednak najliczniej reprezentowaną grupą wystawców! Najbardziej dopisali producenci odzieży, akcesoriów oraz wszystkiego co, tylko można połączyć z motocyklami. Nie mogło zabraknąć firm tuningowych, maszyn wyścigowych i samych zawodników.  Cokolwiek jesteście w stanie wyobrazić sobie w temacie motocykli, na pewno było to w Kolonii.

Skoro tak, to nie mogło zabraknąć Polaków i polskich firm. Liczba odwiedzających z naszego kraju była doprawdy imponująca. Język Słowackiego i Mickiewicza można było usłyszeć praktycznie wszędzie. Nie dziwi to z uwagi na coraz mniejsze problemy z wyjazdem naszych rodaków do Niemiec oraz sporą polonię żyjącą u naszych zachodnich sąsiadów.  Dopisały także polskie firmy. Specjalnie dla nich poświęcimy osobną zakładkę, do której już teraz zapraszamy.

Jako, że w Kolonii odbyło się mnóstwo prezentacji, po raz pierwszy światu pokazano setki nowych modeli nie pozostaje nam nic innego jak skupić się na najważniejszych i najciekawszych nowościach na rok 2009. Jednym z kryteriów przy wyborze nowości do tej relacji była dostępność omawianych motocykli w Polsce. Maszyny, które pokażemy niżej już niedługo będziecie mogli zobaczyć i kupić w naszych salonach.

Film
Pozostałe filmy:
Piaggio Intermot Koln 2008
Sym Intermot Koln 2008

Polecamy nowości na rok 2009:

 

victory hammer intermot gunbus monster motocykl
yoshimura motorower wydech tlumik fox racing stoisko intermot koln
scorpa trial motocykl stoisko wydech akrapowic
customowe klamki hamulcowe intermot wejscie entrance
kymco skuter intermot stoisko quaz stoisko polaris
motorex oleje ktm trial parkour intermot
uvex red bull bmw rekawice kmx gp3
symulator jazdy motocyklem obrecz kolo alpina
ortema ochrona hyosung liczniki intermot
arlen ness kombineziony motocyklowe arai helmets kaski
aline czesci motocyklowe acerbis stoisko ubrania cectek quad szosowy dainese kombinezon intermot
hyosung silnik prezentacja targi intermot koln hala harley davidson intermot koln victory motocykl intermot koln
kobiety na motocyklu mulatka gps garmin kawasaki ermax akcesoria do motocykli kobieta na motocyklu
acerbis ktm malowanie motocykla marushin kask helmets montesa trial honda intermot

strony:  1 2 3 4 5 ... 10  .
NAS Analytics TAG
.. 20 ... 30 ... 36 37 38 39

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę