tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polskie firmy na INTERMOT NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Polskie firmy na INTERMOT

2008.10.17 Żmija, Poochini, Lovtza, Ron

   strony:  1 2 3 4 .
NAS Analytics TAG
.. 10 ... 20 ... 30 ... 39

Jeszcze nie tak dawno o obecności polskich wystawców na najważniejszych targach motocyklowych świata mogliśmy jedynie pomarzyć. Niemniej jednak w ostatnich latach, wraz z rozwojem rynku, polskie firmy mają coraz więcej do pokazania i do zaoferowania. Choć konkurencja w branży jest mordercza, Polacy potrafią skutecznie konkurować. Zarówno ceną, jak i jakością.

Największe stoisko spośród polskich firm zaprezentował Arkus & Romet. Na obszernej ekspozycji podkarpacki producent zaprezentował całą gamę swoich produktów - skuterów, motocykli oraz quadów. Nie mogło zabraknąć sentymentalnego akcentu w postaci legendarnej motorynki. Dla kontrastu każdy odwiedzający stoisko Rometa mógł zapoznać się z prezentacją wszystkiego, co najnowsze i najciekawsze w życiu firmy. W rozmowie z nami, dyrektor firmy pani Agnieszka Starzyk zdradziła nam więcej na temat zainteresowania wśród zwiedzających oraz planów na przyszłość.

NAS Analytics TAG

Lucky Star to kolejny duży polski wystawca obecny na INTERMOT. W ofercie firmy znaleźć można części do motocykli i quadów, specjalistyczną odzież i akcesoria. W Kolonii części do klasycznych motocykli oferowała firma Motoroni. Internetowym akcentem była obecność firmy otoMoto, która coraz śmielej zapuszcza się na europejskie rynki.

Bardzo fajnie przygotowane stoisko zaprezentowała doskonale rozpoznawana w Polsce firma Motto Wear. Ciekawe stoisko i ciekawe ciuchy zapewniły duże zainteresowanie ofertą wśród odwiedzających. Drugim obok Motto Wear producentem odzieży była firma Retbike. Ten z roku na rok prężniej działający producent konkuruje bardzo dobrą relacją jakości do ceny. Stoisko, choć nieco surowo zaaranżowane, zwracało uwagę przede wszystkim wyświetlaną prezentacją testów odzieży, polegających na przeciąganiu zawodnika ubranego w odzież Retbike po jezdni. Polski wkład w imprezę możecie zobaczyć i ocenić na załączonych obok zdjęciach i filmach.

Filmy:
Romet Intermot Koln 2008
Ret Bike Intermot Koln 2008
Lucky Star Intermot Koln 2008
moto wear Inertmot koln
romet ogar900 motorynka romet
romet sg400 romet crs cross
stoisko lucky star quady eu stoisko arkus romet group
felgi do quadow lucky star lucky star felgi quady
motoweare odzierz moocyklowa

   strony:  1 2 3 4 ... 10 .
NAS Analytics TAG
.. 20 ... 30 ... 39

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę