tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tarcze hamulcowe TRW dedykowane do nowych i używanych modeli BMW
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tarcze hamulcowe TRW dedykowane do nowych i używanych modeli BMW

Autor: Materiał partnera 2019.07.30, 13:43 Drukuj

Tarcze hamulcowe są kluczowym elementem decydującym o bezpieczeństwie jazdy motocyklem. Ich nieprawidłowy dobór to wydłużona droga hamowania, kiepska dozowalność i niska skuteczność układu hamulcowego. Tarcze TRW to najwyższa jakość, atrakcyjny design oraz najlepsze materiały - produkt posiada homologację drogową poza modelem "SP" przeznaczonych do wyścigów. Sprawdź ofertę tarcz TRW dedykowanych do motocykli BMW. 

Tarcze hamulcowe TRW do motocykli BMW zapewniają:

  • wysoką jakość przy unikalnym designie,
  • najlepsze materiały i precyzję wykonania,
  • idealny ruch obrotowy, a więc mniej wibracji i lepsze dopasowanie się klocków,
  • niezawodność i długi okres eksploatacji, 
  • równomierne zużycie.

TRW oferuje tarcze hamulcowe w siedmiu wariantach do ponad 2000 modeli motocykli w tym także do aktualnych i nieco starszych jednośladów BMW. Tarcze TRW są do 30% trwalsze względem innych tarcz hamulcowych oferowanych przez firmy produkujące zamienniki. Tarcze hamulcowe muszą idealnie współgrać z klockami, (co zapewnia obróbka wykańczająca z dokładnością do 0,02mm) efektywnie absorbować i rozpraszać ciepło oraz być odporne na ścieranie. 

Tarcze hamulcowe TRW dedykowane do motocykli BMW wykonano ze stopów stali o wysokiej jakości i twardości 35 HRC, odpornych na korozję o efektownej prezencji oraz niewielkiej masie. W procesie produkcyjnym wykorzystywana jest technologia laserowa.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę