tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klocki hamulcowe TRW. Dwanaście mieszanek ciernych do motocykli po 1970 r!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Klocki hamulcowe TRW. Dwanaście mieszanek ciernych do motocykli po 1970 r!

Autor: Materiał partnera 2019.04.29, 18:22 1 Drukuj

Początek kwietnia to świetny moment na rozpoczęcie sezonu. Zbliżające się święta oraz długi weekend są doskonałą okazją na aktywne spędzenie czasu za kierownicą motocykla. Bez względu na to, jakim motocyklem się poruszacie bezpieczeństwo kierowcy jest najważniejsze. Jak o nie zadbać?

Dokonując serwisu układu hamulcowego oraz stosując najlepsze możliwe komponenty na rynku, czyli klocki hamulcowe TRW.

TRW jest producentem klocków hamulcowych do większości rodzajów i typów motocykli. Od crossowych po wyścigowe. Trzynaście różnych mieszanek ciernych pozwala wybrać klocki zapewniające najbardziej optymalne hamowania w zależności od sposobu eksploatacji oraz rodzaju motocykla, skutera czy ATV.

W ofercie producenta znajdziemy klocki przednie i tylne do blisko 6000 modeli. Zostały wykonane bez dodatku azbestu, co oznacza, że są przyjazne dla otoczenia: ludzi i środowiska naturalnego. Klocki doskonale współpracują z każdą fabryczną tarczą hamulcową oraz wszystkimi zamiennymi oferowanymi przez markę TRW. Są dopuszczone do ruchu drogowego i posiadają homologację TÜV.

Klocki TRW są zaprojektowane w taki sposób, aby oferować doskonałą wydajność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zastosowano w nich nowatorską technologię m.in. taką jak NRS (NUCAP RETENTION SYSTEM), czyli unikalną metodę "mocowania" okładziny ciernej do tylnej płytki za pomocą specjalnych haczyków, na stałe osadzonych w materiale okładziny.

Zaufaj produktom TRW tak, jak zaufali im zawodnicy i najbardziej doświadczeni motocykliści!


Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę