tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 System eSCOR sprawdzi atrakcyjno kierowcw dla ubezpieczycieli. Moesz ju pozna swoj ocen
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

System eSCOR sprawdzi atrakcyjno kierowcw dla ubezpieczycieli. Moesz ju pozna swoj ocen

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.02.06, 09:36 Drukuj

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny uruchomił system eSCOR, który pozwala kierowcom na sprawdzenie ich atrakcyjności dla ubezpieczycieli. Swoją ocenę może sprawdzić każdy i dzięki temu poznacie również historię polis i szkód z ostatnich 5 lat, co może być przydatne przy zawieraniu nowej polisy.

System eSCOR to System Centralnej Oceny Ryzyka. Jego wprowadzenie zapowiadano już w połowie ubiegłego roku. Umożliwia sprawdzenie atrakcyjności kierowcy dla towarzystw ubezpieczeniowych i przy okazji porównanie, jak wypada się na tle innych osób z podobnymi profilami demograficznymi. W przypadku osób fizycznych profil jest porównywany z grupą wiekowo-geograficzną, a w przypadku prawnych - geograficzną. Ocena 1 oznacza, że kierowcę czekają spore wydatki, a ci z oceną 5 mogą spać spokojnie.

2023 05 Barton GT srodtekst
NAS Analytics TAG

W eSCOR można wygenerować ocenę ogólną i szczegółową. W przypadku tej pierwszej pod uwagę brane są takie parametry jak wiek, miejsce zamieszkania, przebieg ubezpieczenia i historia szkód. W szczegółowej dochodzą jeszcze rodzaj i marka pojazdu, pojemność i moc silnika oraz liczba lat ubezpieczeń OC i AC. Przy okazji można również sprawdzić poprawność danych i zgłosić ewentualne nieprawidłowości do swojego ubezpieczyciela.

Jak sprawdzić eSCOR? To proste - wystarczy wejść na stronę UFG i zalogować się na profil lub go utworzyć. Jak już zalogujecie się na swoje konto, to po lewej stronie należy znaleźć opcję "Ocena eSCOR", a tuż pod nią znajduje się opcja "Wyjaśnienie niezgodności danych", jeżeli coś byłoby nie tak z waszym raportem i historią ubezpieczenia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr