tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki V-Strom 800DE w wersji drogowej na pierwszych zdjciach. To dokadnie to, czego si spodziewalimy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki V-Strom 800DE w wersji drogowej na pierwszych zdjciach. To dokadnie to, czego si spodziewalimy

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.09.14, 07:30 Drukuj

Już w czerwcu pojawiły się pierwsze informacje, że Suzuki planuje wypuścić drogową wersję platformy V-Strom 800. Teraz pojawiły się również pierwsze zdjęcia i tak, producent podąży sprawdzoną ścieżką, ale nie do końca.

Dane homologacyjne ze Szwajcarii wskazują na to, że Suzuki V-Strom 800 w wersji drogowej będzie miał oznaczenie DL800RQM4. Wynika z nich, że przednie koło o średnicy 21 cali zostanie zastąpione kołem o średnicy 19 cali. Zmieni się też opona - z 90/90-21M/C na 110/80-19. Motocykl będzie też o 90 mm krótszy, a długość ma wynosić 2255 mm. Rozstaw osi skurczy się o 57 mm do 1513 mm. Całkowita szerokość zmniejszy się do 904 mm. Wysokość natomiast ma wzrosnąć o 46 mm.

NAS Analytics TAG

Teraz portal Motorcycle.com opublikował zdjęcia, które pokazują nowy motocykl i widać tu oczywiście sporo zmian typowych dla wersji szosowej. Na pokładzie są aluminiowe felgi i wyższa szyba. Oprócz tego zniknęły handbary i osłona silnika. Skoro o silniku mowa, to ten pozostanie taki sam, a więc będzie miał maksymalną moc 84 KM i pojemność 776 cm3.

Nowe Suzuki V-Strom 800DE w wersji drogowej może zostać zaprezentowane podczas nadchodzących targów EICMA, które rozpoczynają się już 7 listopada w Mediolanie. Według informacji producent ma też szykować crossovera z silnikiem z platformy GSX-S1000.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr