tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX-8R - pierwsze dane techniczne sportowego motocykla z Hamamatsu. Szykuje si kolejny hit sprzedaowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-8R - pierwsze dane techniczne sportowego motocykla z Hamamatsu. Szykuje si kolejny hit sprzedaowy

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.09.13, 08:04 Drukuj

Suzuki GSX-8S nie zdążyło na dobre rozgościć się w salonach, a zgodnie z oczekiwaniami producent już szykuje sportową wersję tego motocykla i z pierwszych danych technicznych wynika, że nie ograniczy się tylko do założenia mu owiewek. Czego możemy się spodziewać?

Kiedy Suzuki ogłosiło wycofanie się z programów sportowych, to wydawało się, że nie zobaczymy już żadnej sportowej maszyny z logo tej marki. Na szczęście się myliliśmy, bo na horyzoncie majaczy model GSX-8R. Pierwsze dane techniczne pojawiły się w dokumentach homologacyjnych, które oczywiście wyciekły do sieci.

NAS Analytics TAG

Motocykl ma ważyć 205 kg w stanie gotowym do jazdy - to o 3 kg więcej niż w przypadku GSX-8S. Oczywiście jest to spowodowane pojawieniem się owiewek. Będzie też wyższy i całkowita wysokość wynosi 1135 mm. Dzięki kierownicy clip-on szerokość zmniejszy się o 5 mm. Pod owiewkami będzie pracował silnik o takiej samej lub podobnej specyfikacji, ponieważ maksymalna moc ma wynosić 83 KM.

Jesień zapowiada się bardzo ciekawie nie tylko ze względu na potwierdzenie nadejścia Suzuki GSX-8R, ale również przez to, że pojawiły się patenty, które pokazują Hondę Hornet ubraną w owiewki. Jeżeli oba motocykle zostaną przedstawione w tym samym czasie, to w przyszłym roku możemy się spodziewać ciekawego pojedynku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr