tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 StuntGP 2015 - znamy datę! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

StuntGP 2015 - znamy datę!

Autor: Beavis 2015.03.04, 13:57 Drukuj

Największa impreza stunterska w Polsce i jedna z największych w Europie odbędzie się w pierwszy weekend lipca. Tak jak w poprzednich latach zawody zostaną rozegrane w Bydgoszczy.

Organizator zawodów StuntGP zaplanował tegoroczną edycję na pierwszy weekend lipca (3-5.07). Tak jak w latach poprzednich, impreza zostanie rozegrana w Bydgoszczy. Na chwilę obecną nie wiadomo jakich czołowych zawodników będziemy mogli zobaczyć na StuntGP 2015. Podczas zeszłorocznej edycji plany organizatorom pokrzyżował deszcz, mamy nadzieję, że w tym roku pogoda dopisze.

Strona internetowa StuntGP
Zobacz także profil na Facebooku

Zobaczcie, jak wyglądało StuntGP 2014:

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę