tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 StuntGP 2015 - znamy datę! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

StuntGP 2015 - znamy datę!

Autor: Beavis 2015.03.04, 13:57 Drukuj

Największa impreza stunterska w Polsce i jedna z największych w Europie odbędzie się w pierwszy weekend lipca. Tak jak w poprzednich latach zawody zostaną rozegrane w Bydgoszczy.

Organizator zawodów StuntGP zaplanował tegoroczną edycję na pierwszy weekend lipca (3-5.07). Tak jak w latach poprzednich, impreza zostanie rozegrana w Bydgoszczy. Na chwilę obecną nie wiadomo jakich czołowych zawodników będziemy mogli zobaczyć na StuntGP 2015. Podczas zeszłorocznej edycji plany organizatorom pokrzyżował deszcz, mamy nadzieję, że w tym roku pogoda dopisze.

NAS Analytics TAG

Strona internetowa StuntGP
Zobacz także profil na Facebooku

Zobaczcie, jak wyglądało StuntGP 2014:

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę