tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt dla wielkanocnego króliczka
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt dla wielkanocnego króliczka

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.04.22, 08:41 Drukuj

Co prawda święta właśnie się skończyły i sporo z nas rozpocznie dziś walkę z rezultatami 3 dniowego pochłaniania jedzenia, ale nic nie szkodzi, i tak można obejrzeć stunt dla wielkanocnego króliczka. Za sterami motocykla Florian Bugs Caraminot. W roli króliczka, tajemnicza Nadja...

NAS Analytics TAG

Podoba nam się to, że stunt może być wspaniałym nośnikiem do przekazywania różnych rodzajów rozrywki, nie tylko jeżdżeniem na kole. Sprawdźcie też, co Jorian Ponomareff sądzi na ten temat.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę