tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Wars Poland 2019 na Poznań Motor Show. Rozkład jazdy! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt Wars Poland 2019 na Poznań Motor Show. Rozkład jazdy!

Autor: Damian Bazaniak 2019.03.29, 13:10 Drukuj

Stunt Wars Poland powered by Motul to kwintesencja polskiego (i nie tylko) stuntridingu w najlepszej postaci. Jest to impreza, która jeśli nie zwolni tempa, stanie się w przyszłości jednym z najważniejszych punktów w kalendarzu. Cieszymy się, że w Polsce mamy kolejne liczące się zawody na światowym poziomie. Przed wami małe kompendium wiedzy na temat tego, co będziecie mogli zobaczyć już w ten weekend!

Choć to zaledwie druga edycja zawodów stuntu, odbywających się podczas największych targów motoryzacyjnych - Poznań Motor Show - to organizatorzy już mogą świętować sukces. 27 zawodników z czterech krajów będzie walczyło o tytuł najlepszego zawodnika SWP 2019.

NAS Analytics TAG

Rozkład jazdy

Zapamiętajcie rozkład jazdy na weekend, bo zapowiada się naprawdę dobre widowisko. Treningi rozpoczynają się w piątek i potrwają cały dzień. Jest to jedyna swobodna chwila dla zawodników w której mogą poznać nawierzchnię oraz przygotować motocykle do sobotnich kwalifikacji. W przerwach między grupami zawodników odbędą się również pokazy stuntu w wykonaniu Stunt-Story.

W sytuacji, kiedy z jakiegoś powodu nie możecie być na miejscu, organizatorzy przygotowali możliwość obejrzenia relacji na żywo na ich kanale facebookowym. Jest to pierwsza tego typu relacja realizatorska zawodów stuntu w Polsce. Do dyspozycji będą ujęcia, aż z trzech kamer z pełnym dostępem do punktacji.

Firma Motul Polska została w tym roku sponsorem tytularnym zawodów.

Sobota - kwalifikacje

Zaczynamy o 10.30 od prezentacji zawodników. Przejazdy kwalifikacyjne rozpoczynają się o godzinie 11.00 i potrwają z przerwami, aż do 16.50.
O 17.15 oficjalne wyniki oraz podsumowanie pierwszego dnia kwalifikacji.

Niedziela - finały

Dzień rozpoczynamy o 10.30 od prezentacji 14 zawodników zakwalifikowanych do półfinału. Przejazdy półfinałowe rozpoczynają się o godzinie 11.30 i potrwają z przerwami do godziny 14.00.

Finały w wykonaniu TOP 7 zawodników o godzinie 14.45 i potrwają do 15.45.

Ogłoszenie oficjalnych wyników Stunt Wars Poland 2019 o godzinie 17:00.

Zawodnicy

27 zawodników z 4 krajów - z taką frekwencją Stunt Wars Poland 2019 zamknęło tegoroczną listę. Cieszy fakt, że znajduje się na niej wiele polskich nazwisk, a walka będzie naprawdę wyrównana. Faworytem zawodów bez wątpienia jest młody, zaledwie 17 letni, Rosjanin - Foma Kalinin. Chłopak regularnie odrabia zadania domowe i w tym tempie za kilka lat ma szanse na spore osiągnięcia.

Zasady sędziowania

Zawody oceniać będzie jury składające się z 4 sędziów. Wraz ze mną, sędziować będzie bardzo dobrze znany całemu środowisku motocyklowemu Rafał Pasierbek - Stunter13. Do ekipy dołączył również czołowy czeski stunter Adam Peschel, twórca największych w tej chwili zawodów stuntu na świecie - Czech Stunt Day oraz AC Farias, legenda światowego stuntridingu.

Zasady oceniania składają się z kilku kategorii podzielonych pomiędzy sędziami:

  • Wheelie - jazda na tylnym kole
  • Stoppie - jazda na przednim kole
  • Acrobatics / Others - sztuczki akrobatyczne
  • Drifting / Burnout - driftowanie oraz palenie gumy
  • Style - styl jazdy
  • Mistakes - błędy podczas przejazdu. Zawodnik za każde potknięcie oraz wywrotki dostaje punkty ujemne

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na miejsce, a dla tych, którzy nie mogą się tutaj pojawić przypominamy o prowadzonej relacji LIVE.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę