tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Impreza motocyklowa eventem roku - oddaj głos na Stunt Wars Poland w konkursie branży Top Event 2019 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza motocyklowa eventem roku - oddaj głos na Stunt Wars Poland w konkursie branży Top Event 2019

Autor: Redakcja 2020.01.13, 12:54 Drukuj

Stunt Wars Poland, jedna z najważniejszych imprez stunterskich w Polsce, zgłoszona została do prestiżowego konkursu Top Event 2019. Zagłosuj jeszcze dziś!

Stunt Wars Poland 2019 by Motul to znana i ceniona w stunterskim środowisku impreza o randze zawodów międzynarodowych. Widowiskowe triki i pokazy perfekcyjnego opanowania motocykli przyciągają tłumy widzów.

NAS Analytics TAG

Zgłoszona do konkursu impreza Stunt Wars Poland odbyła się między 29 a 31 marca 2019 r., w czasie Poznań Motor Show, co zapewniło nie tylko ogromną liczbę widzów, ale także pozwoliło dotrzeć do osób, które na co dzień nie mają kontaktu ze stuntem.

W rywalizacji wzięła udział czołówka światowej klasy stunterów - 28 zawodników z siedmiu krajów: Polski, Rosji, Czech, Słowacji, Litwy, Niemiec a nawet Japonii. Zawodników oceniała międzynarodowa kadra sędziowska, uważana za elitę tego sportu. To wszystko sprawiło, że wydarzenie w wymiarze sportowym uplasowało się w światowej czołówce zawodów stunterskich.

Głos możecie oddać tutaj: https://forumbranzyeventowej.pl/top-event-2019/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę