tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Impreza motocyklowa eventem roku - oddaj gos na Stunt Wars Poland w konkursie brany Top Event 2019
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza motocyklowa eventem roku - oddaj gos na Stunt Wars Poland w konkursie brany Top Event 2019

Autor: Redakcja 2020.01.13, 12:54 Drukuj

Stunt Wars Poland, jedna z najważniejszych imprez stunterskich w Polsce, zgłoszona została do prestiżowego konkursu Top Event 2019. Zagłosuj jeszcze dziś!

Stunt Wars Poland 2019 by Motul to znana i ceniona w stunterskim środowisku impreza o randze zawodów międzynarodowych. Widowiskowe triki i pokazy perfekcyjnego opanowania motocykli przyciągają tłumy widzów.

NAS Analytics TAG

Zgłoszona do konkursu impreza Stunt Wars Poland odbyła się między 29 a 31 marca 2019 r., w czasie Poznań Motor Show, co zapewniło nie tylko ogromną liczbę widzów, ale także pozwoliło dotrzeć do osób, które na co dzień nie mają kontaktu ze stuntem.

W rywalizacji wzięła udział czołówka światowej klasy stunterów - 28 zawodników z siedmiu krajów: Polski, Rosji, Czech, Słowacji, Litwy, Niemiec a nawet Japonii. Zawodników oceniała międzynarodowa kadra sędziowska, uważana za elitę tego sportu. To wszystko sprawiło, że wydarzenie w wymiarze sportowym uplasowało się w światowej czołówce zawodów stunterskich.

Głos możecie oddać tutaj: https://forumbranzyeventowej.pl/top-event-2019/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr