tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Style 4 - premiera! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt Style 4 - premiera!

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.04.11, 17:15 3 Drukuj

Czwarta edycja Stunt Style już jest - zapraszamy na seans!

Tak jak zapowiadaliśmy tydzień temu, Stunt Style 4 już jest! Zgodnie z obietnicą, premiera filmu odbyła się w internecie, tak aby każdy mógł go obejrzeć i jak powiedział twórca, Marcin Idziaszek – sprzedaż płyt nie jest planowana. W najnowszej produkcji znalazły się ujęcia z lat 2009-2011. W tym czasie kamera pojawiła się na najważniejszych imprezach stunterskich, wliczając Francję oraz Niemcy. Nie zabrakło oczywiście obszernego materiału z Polski.

Wśród europejskiej czołówki stuntu w obiektywie znaleźli się też najlepsi polscy stunterzy – są to: Rafał „Stunter 13” Pasierbek, Hubert „Raptowny” Dylon, Wojtek „Beku” Kozioł i Tomasz „Mok” Mokosiński, Piotr „Fragment” Frąckiewicz, Adrian „Pasio” Pasek oraz Łukasz „Łukasz FRS” Bełz. Materiał do Stunt Style 4 powstawał w Stoczni Gdyńskiej oraz na imprezach StuntGP 2010, Verva Street Racing 2010, Salon du 2 roues Lyon 2010 Stunt Show, ExtremeMoto 2009, German Open 2010, oraz na zimowej ustawce w Zelowie 2011. W najnowszej produkcji, poza wieloma zapierającymi dech ujęciami w High Definition, zobaczymy nie tylko jazdę, ale też sporo wywiadów z zawodnikami. Taki zabieg zdecydowanie przybliża atmosferę imprezy, no i oczywiście sylwetki poszczególnych stunterów. Jaka jest wasza ocena Stunt Style 4?

Adrian Pasek Verva Street Racing Warszawa
Akrobacje na motocyklu Lukasz FRS
Fragment Stunt ustawka styczen 2011
NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę