tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Style 4 - premiera!

Stunt Style 4 - premiera!

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.04.11, 17:15 3 Drukuj

Czwarta edycja Stunt Style już jest - zapraszamy na seans!

Tak jak zapowiadaliśmy tydzień temu, Stunt Style 4 już jest! Zgodnie z obietnicą, premiera filmu odbyła się w internecie, tak aby każdy mógł go obejrzeć i jak powiedział twórca, Marcin Idziaszek – sprzedaż płyt nie jest planowana. W najnowszej produkcji znalazły się ujęcia z lat 2009-2011. W tym czasie kamera pojawiła się na najważniejszych imprezach stunterskich, wliczając Francję oraz Niemcy. Nie zabrakło oczywiście obszernego materiału z Polski.

Wśród europejskiej czołówki stuntu w obiektywie znaleźli się też najlepsi polscy stunterzy – są to: Rafał „Stunter 13” Pasierbek, Hubert „Raptowny” Dylon, Wojtek „Beku” Kozioł i Tomasz „Mok” Mokosiński, Piotr „Fragment” Frąckiewicz, Adrian „Pasio” Pasek oraz Łukasz „Łukasz FRS” Bełz. Materiał do Stunt Style 4 powstawał w Stoczni Gdyńskiej oraz na imprezach StuntGP 2010, Verva Street Racing 2010, Salon du 2 roues Lyon 2010 Stunt Show, ExtremeMoto 2009, German Open 2010, oraz na zimowej ustawce w Zelowie 2011. W najnowszej produkcji, poza wieloma zapierającymi dech ujęciami w High Definition, zobaczymy nie tylko jazdę, ale też sporo wywiadów z zawodnikami. Taki zabieg zdecydowanie przybliża atmosferę imprezy, no i oczywiście sylwetki poszczególnych stunterów. Jaka jest wasza ocena Stunt Style 4?

Adrian Pasek Verva Street Racing Warszawa
Akrobacje na motocyklu Lukasz FRS
Fragment Stunt ustawka styczen 2011
Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę