tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Grand Prix w Bydgoszczy - zapowied
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt Grand Prix w Bydgoszczy - zapowied

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.06.18, 15:46 4 Drukuj

W dniach od 4 do 6 lipca w Bydgoszczy zostaną rozegrane zawody Stunt Grand Prix, które organizowane są już od pięciu lat. Stunt Grand Prix to największy i najbardziej prestiżowy turniej stunt ridingu. Udział w zawodach zapowiedzieli najlepsi zawodnicy z całego świata. Przepisem na sukces tego turnieju jest niesamowita atmosfera, znany skład sędziowski, świetne zabezpieczenie imprezy, duży plac treningowy oraz dobra nawierzchnia na placu głównym zawodów, a dla publiczności wstęp wolny!

- Wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, więc z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie turnieju. Do zawodów zgłosiło się już 61 zawodników z 18 państw, więc widać, że nasz turniej jest bardzo prestiżowy. Mamy nadzieję, że również dopisze nam pogoda, będzie ciepło i słonecznie - mówił organizator Stunt Grand Prix, Maciej Szudzichowski.

NAS Analytics TAG

Stunt motocyklowy jest najbardziej widowiskowym spośród sportów motocyklowych, zawsze przyciąga tłumy widzów nie tylko związanych z motocyklami, gdyż dynamika tego typu imprezy trzyma w napięciu od początku do końca nawet najbardziej wybrednego widza.

Mistrzostwa Świata w Stunt Riding'u, Stunt Grand Prix zostaną rozegrane w Bydgoszczy przy C.H. Auchan, ul. Rejewskiego 3. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.stuntgp.eu.

Poniżej znajdziecie nasze relacje z poprzednich edycji Stunt GP:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr