tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Startuje kultowa impreza Red Bull Romaniacs oglądaj na żywo! [LIVE]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Startuje kultowa impreza Red Bull Romaniacs oglądaj na żywo! [LIVE]

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.07.24, 13:14 Drukuj

Red Bull Romaniacs, jedna z najtrudniejszych, ale i kultowa impreza enduro startuje dzisiaj w Sibiu, w Rumunii. Zobacz relację na żywo z dzisiejszego prologu!

Romaniacs od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników enduro. Kreatywność organizatorów w tworzeniu przeszkód sprawia, że walka po pozycje jest niezwykle emocjonująca.

NAS Analytics TAG

W tym roku organizatorzy również nia mają powwodów do narzekań - w Sibiu i okolicach zgromadziły się tysiące fanów motocyklowej rywalizacji z najdalszych zakątków Europy, może nawet świata.

Impreza rozpoczęła się prologiem w centrum Sibiu. Odbywa się od na specjalnym torze w samym centrum miasta. Zawodnicy mają do przejechania dwanaście sekcji, a wynik zdecyduje o ich pozycji w jutrzejszym wyścigu.

Od jutra rozpocznie się właściwa rywalizacja. Można spodziewać się niezłego hardkoru - wiele odcinków jest całkiem nowych, a nazwiska które pojawiają się na liście startowej, nie dają wątpliwości, że na nudę nie mamy co liczyć.

Romaniacs to impreza będąca częścią World Enduro Super Series, w której prowadzi Jonny Walker (KTM) z 2130 punktami. Za nim jest Manuel Lettebichler (KTM) z 1865 punktami, trzecie miejsce zajmuje Wiliam Bolt (Husqvarna) z 1830 punktami. Najlepszy z Polaków, Taddy Błażusiak zajmuje piąte miejsce z 1445 punktami.

Red Bull Romaniacs LIVE

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę