tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Startuje kultowa impreza Red Bull Romaniacs oglądaj na żywo! [LIVE]

Startuje kultowa impreza Red Bull Romaniacs oglądaj na żywo! [LIVE]

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.07.24, 13:14 Drukuj

Red Bull Romaniacs, jedna z najtrudniejszych, ale i kultowa impreza enduro startuje dzisiaj w Sibiu, w Rumunii. Zobacz relację na żywo z dzisiejszego prologu!

Romaniacs od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników enduro. Kreatywność organizatorów w tworzeniu przeszkód sprawia, że walka po pozycje jest niezwykle emocjonująca.

W tym roku organizatorzy również nia mają powwodów do narzekań - w Sibiu i okolicach zgromadziły się tysiące fanów motocyklowej rywalizacji z najdalszych zakątków Europy, może nawet świata.

Impreza rozpoczęła się prologiem w centrum Sibiu. Odbywa się od na specjalnym torze w samym centrum miasta. Zawodnicy mają do przejechania dwanaście sekcji, a wynik zdecyduje o ich pozycji w jutrzejszym wyścigu.

Od jutra rozpocznie się właściwa rywalizacja. Można spodziewać się niezłego hardkoru - wiele odcinków jest całkiem nowych, a nazwiska które pojawiają się na liście startowej, nie dają wątpliwości, że na nudę nie mamy co liczyć.

Romaniacs to impreza będąca częścią World Enduro Super Series, w której prowadzi Jonny Walker (KTM) z 2130 punktami. Za nim jest Manuel Lettebichler (KTM) z 1865 punktami, trzecie miejsce zajmuje Wiliam Bolt (Husqvarna) z 1830 punktami. Najlepszy z Polaków, Taddy Błażusiak zajmuje piąte miejsce z 1445 punktami.

Red Bull Romaniacs LIVE

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę