tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stanisław Olszewski nie żyje

Stanisław Olszewski nie żyje

Autor: Beavis 2015.04.29, 08:58 2 Drukuj

Odszedł od nas jeden z najbardziej utytułowanych polskich motocyklistów - Stanisław Olszewski.

Wielokrotny Mistrz i v-ce Mistrz Polski w Motocrossie, Mistrz Europy, Mistrz Świata, członek zespołu stawiającego Polskę na najwyższych stopniach podium w Sześciodniówce, laureat nagrody Fair Play, zwycięzca niezliczonych plebiscytów na najpopularniejszego sportowca, w końcu także szkoleniowiec i działacz - lista osiągnięć Stanisława Olszewskiego jest bardzo długa. 

Koledzy z Motoklubu Olsztyn określali go jako twardego i bezkompromisowego na torze i łagodnego poza nim. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i autorytetowi wyszkolił wielu młodych sportowców. Został za to wynagrodzony chociażby Złotą Honorową Odznaką Polskiego Związku Motorowego. 

Stanisław Olszewski odszedł 27. kwietnia w Olsztynie. W tym roku skończyłby 67 lat. Składamy najszczersze kondolencje dla rodziny, przyjaciół i klubowych kolegów. 

Foto: Motoklub Olsztyn

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę