tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter miażdży motocykle na torze Radom
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuter miażdży motocykle na torze Radom

Autor: P.B. 2017.05.04, 16:23 5 Drukuj

To oczywiście nie jest żaden wyścig, tylko swobodne jazdy treningowe. Nie chcemy komentować, czy ktoś tu jeździe lepiej, czy gorzej, szybciej, czy wolniej. Ten filmik po prostu miło się ogląda.

Takie obiekty, jak tor w Radomiu, nie są zbyt szybkie i dają szansę kierowcom wolniejszych maszyn na nadrobienie zwrotnością, czy poprawną techniką. Powyższy fakt oczywiście w żaden sposób nie umniejsza umiejętnością Igora, siedzącego za kierownicą skutera.

Udało nam się dotrzeć do autora filmu i spytać o szczegóły techniczne pojazdu. Okazuje się, że dla Igora był to pierwszy dzień jazdy na tym sprzęcie. Skuter to Piaggio Quartz z cylindrem Stage6 Racing MKII o pojemności skokowej 70 ccm. Moc na poziomie około 18-20 KM.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę