Skuter kontra pociąg

Autor: P.B. 2017.07.17, 11:13 Drukuj

Zasada jest prosta - jeśli szlabany są zamknięte, to nie należy wjeżdżać na tory. Pomimo licznych wypadków na strzeżonych przejazdach kolejowych, wciąż znajdują się kolejni kierowcy, którzy wykazują się sprytem i… kompletnym brakiem wyobraźni.

Po co  czekać kilka minut, kiedy można ominąć szlabany i przejechać na drugą stronę? Przecież czekanie jest dla frajerów. W tym przypadku kierowca prawdopodobnie przedostał się na drugą stronę, ale w nieco innym znaczeniu…

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę