tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sidma edycja wydarzenia "Wypdzamy zim z miasta" ju 21 kwietnia w Toruniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sidma edycja wydarzenia "Wypdzamy zim z miasta" ju 21 kwietnia w Toruniu

Autor: Informacja prasowa 2024.04.15, 11:25 Drukuj

Yamaha AF Motors zaprasza 21 kwietnia do Torunia, gdzie odbędzie się już siódma edycja wydarzenia organizowanego przez MOTO CT - Wypędzamy zimę z miasta vol. 7. Organizatorzy zapowiadają, że atrakcji nie zabraknie.

Wypędzamy zimę z miasta to wydarzenie otwierające sezon motocyklowy, które ma na celu nie tylko integrację społeczności motocyklowej, ale również wspieranie działań edukacyjnych.

NAS Analytics TAG

Uczestnicy wydarzenia chętnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach, takich jak pokazy stuntu motocyklowego, konkursy, a także prezentacje nowych produktów i usług. Co roku w wydarzeniu licznie uczestniczą także mieszkańcy Torunia, którzy odwiedzają je całymi rodzinami. A to dlatego, że na miejscu nie brakuje atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

I tak, w tym roku zaplanowano między innymi: paradę motocyklową ulicami Torunia, konkursy z fantastycznymi nagrodami, muzykę na żywo, symulatory dachowania/zderzenia, symulator wheelie, a także symulatory VR. Symboliczne pożegnanie zimy nastąpi przez spalenie Marzanny.

Na miejscu odbędą się pokazy, w których wezmą udział także służby mundurowe, będzie można oddać krew w krwiobusie oraz odwiedzić stoiska wystawców, w tym stoisko Castoramy Toruń "MAJSTERKOWO". Na głodnych motocyklowych wrażeń czekają jazdy testowe z Yamaha AF Motors Toruń.

Start parady o godzinie 12.00 spod Areny Toruń przy ul. Bema 73-89, natomiast piknik odbędzie się w Przystani AZS Toruń przy ul. Popiełuszki 1a.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr