tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Otwarcie sezonu motocyklowego 2024 na Autodromie Jastrzb. Co na Ciebie czeka?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Otwarcie sezonu motocyklowego 2024 na Autodromie Jastrzb. Co na Ciebie czeka?

Autor: Informacja prasowa 2024.04.04, 11:41 Drukuj

Krzemień, Gładyga - trenuj pod okiem najlepszych na Autodromie Jastrząb. Już 27 kwietnia odbędzie się uroczyste otwarcie sezonu motocyklowego, które poprowadzą znani w świecie motoryzacji zawodowcy. Aby uczestniczyć w wydarzeniu, wystarczy bezpłatnie zarejestrować się za pośrednictwem strony www.torjastrzab.pl.

W programie przewidziano m.in. szkolenia na torze, pokazy ratownictwa, ekspozycje, motocykle testowe m.in. marki Honda i różne food trucki. Rejestracja na wydarzenie już trwa - tego dnia obiekt może pomieścić nawet 500 gości, a duża część uczestników będzie mogła wziąć udział w treningach, które poprowadzą jeden z czołowych polskich zawodników Kamil Krzemień i doświadczony instruktor techniki jazdy Seweryn Gładyga. Zapisy na szkolenia odbędą się w dniu eventu w recepcji Autodromu Jastrząb. Wydarzenie zaczyna się punktualnie o 9.00.

NAS Analytics TAG

Mazowieckie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego to świetna okazja dla każdego fana dwóch kółek, aby po zimie rozgrzać motocykl i sprawdzić się na profesjonalnym torze treningowym. Celem wydarzenia jest promowanie bezpieczeństwa i rozważnej jazdy wśród motocyklistów. Chcemy inspirować innych w ciągłym doskonaleniu swojej techniki prowadzenia jednośladu - mówi Prezes Zarządu, Aleksandra Michalczewska.

W programie szkolenia przewidziane są sekcje: plac manewrowy, sekcja jazdy precyzyjnej gymkhana i jazda po torze. Dodatkowo organizowany jest również trening na mini motocyklach. Wydarzenie objęte Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Autodrom Jastrząb to Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy oddalony od Radomia o ok. 30 km. Na co dzień w obiekcie szkolą się kierowcy samochodów osobowych, kierowcy zawodowi i motocykliści. Autodrom w sezonie prowadzi liczne szkolenia dla klientów indywidualnych, w tym doskonalenie techniki jazdy i jazdy swobodne po torze oraz rywalizację pucharową. Akademia Motocyklowa Jastrząb & Honda skierowana do fanów jednośladów obejmuje szkolenia ogólnorozwojowe, szkolenia adventure i Track Day Moto.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr